Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

• Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wikliniarz Woźniki - Sokół Frydrychowice 6:1
  • Czarni Koziniec - Borowik Bachowice 0:6
  • Sokół Chrząstowice - Nadwiślanka Brzeźnica 1:4
  • Skawa Witanowice - Wisła Łączany 0:5
  • Halniak Targanice - Amator Babica
  • Skawa Jaroszowice - Victoria Półwieś 3:0
  • Przełęcz Kossowa - Gród Gordzisko

Wikliniarz Woźniki 6:1 Sokół Frydrychowice
Czarni Koziniec 0:6 Borowik Bachowice
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
Skawa Witanowice 0:5 Wisła Łączany
Halniak Targanice Amator Babica
Skawa Jaroszowice 3:0 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa Gród Gordzisko

Sokół Chrząstowice - Victoria Półwieś
Ładowanie...

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Wygrana na ciężkim terenie !

• autor: pietax, 2016-09-05 15:30

Gronie Zagórnik 1-2 Sokół Chrząstowice

Druga kolejka była szczęśliwa dla naszej drużyny i udało się przywieść punkty. Trener ustawił drużynę w systemie 1-4-4-2 w wyjściowej jedenastce wystąpili: G.Gacek- D.Gacek, Ł.Gacek, Ciemiera, Smagło- Sikora, Piętak, P.Meres, Cichoń,- W.Meres, A.Meres. Na ławce rezerwowych usiedli: B.Duda, J.Duda, Knapik, Opyrchał, Czuba, Monica, Wacławek. Mecz rozpoczął się katastrofalnie dla naszej drużyny już od pierwszej minuty przegrywaliśmy 1-0, nieporozumienie w defensywie wykorzystał napastnik Gronia i umieścił piłkę w siatce. Po stracie bramki nasza drużyna się przebudziła i próbowała sporadycznie długimi zagraniami zagrażać bramce rywala. Stuprocentową sytuację zepsuł A.Meres który w pojedynku jeden na jeden trafił w bramkarza. Swojej szansy szukał również Sikora strzałem z okolic 25 metra. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-0.W przerwie Wacławek zastąpił Smagło. Drugą połowę zaczęliśmy niebo lepiej niż pierwszą. Już w 50 minucie Ł.Piętak pociągnął z piłką w kierunku bramki rywali, zagrał na prawą stronę do A.Meres który wbiegł w pole karne i został nieprzepisowo powstrzymany, do rzutu karnego podszedł W.Meres i pokonał bramkarza gospodarzy. Sokół poczuł szansę po strzeleniu pierwszej bramki i ruszył za ciosem. W 56' minucie zakotłowało się w polu karnym przeciwnika, piłka wyrzucona z autu trafiła przeciwnika na tyle niefortunnie, iż wpadła pod nogi A.Meres który strzałem obok słupka pokonał bramkarza. Po strzeleniu bramki w naszej drużynie nastąpiło rozluźnienie co spowodowało rzut karny dla piłkarzy z Zagórnika. Pojedynek wygrał nasz bramkarz który obronił jedenastkę oraz wyłapał dobitkę. W dalszej części meczu również mieliśmy swoje szanse lecz nie były one stuprocentowe. Dwa rzuty wolne z groźnych pozycji strzelali najpierw A.Meres lecz bramkarz wykazał się refleksem, następnie W.Meres uderzał mocno na bramkę lecz w mur. W końcówce meczu W.Meres próbował strzału z dystansu lecz piłka trafiła w słupek. Gronie również bardzo groźnie atakowało, stworzyło sobie kilka naprawdę groźnych sytuacji lecz zabrakło im albo skuteczności, albo nasz bramkarz bronił. W 80 minucie boisko opuścił Cichoń a w jego miejsce wszedł Knapik. Ostatnią zmianę trener ogłosił w 88' minucie, Opyrchał zastąpił na placu gry P.Meresa.  Sędzia zakończył zawody przy wyniku 1-2 dla naszej drużyny.

Gronie Zagórnik 1-2 Sokół Chrząstowice
Gole: W.Meres (karny), A.Meres
Asysty: A.Meres (faulowany)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Borowik BachowiceSokół Chrząstowice
Borowik Bachowice   Sokół Chrząstowice