Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

• Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Halniak Targanice - Sokół Frydrychowice 8:0
  • Skawa Jaroszowice - Skawa Witanowice 0:1
  • Przełęcz Kossowa - Sokół Chrząstowice 4:1
  • Gród Grodzisko - Czarni Koziniec 5:2
  • Victoria Półwieś - Wikliniarz Woźniki 1:3
  • Amator Babica - Borowik Bachowice 2:3
  • Wisła Łączany - Nadwiślanka Brzeźnica 3:3

Halniak Targanice 8:0 Sokół Frydrychowice
Skawa Jaroszowice 0:1 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 4:1 Sokół Chrząstowice
Gród Grodzisko 5:2 Czarni Koziniec
Victoria Półwieś 1:3 Wikliniarz Woźniki
Amator Babica 2:3 Borowik Bachowice
Wisła Łączany 3:3 Nadwiślanka Brzeźnica

Sokół - Gronie
Ładowanie...

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Wygrana na ciężkim terenie !

• autor: pietax, 2016-09-05 15:30

Gronie Zagórnik 1-2 Sokół Chrząstowice

Druga kolejka była szczęśliwa dla naszej drużyny i udało się przywieść punkty. Trener ustawił drużynę w systemie 1-4-4-2 w wyjściowej jedenastce wystąpili: G.Gacek- D.Gacek, Ł.Gacek, Ciemiera, Smagło- Sikora, Piętak, P.Meres, Cichoń,- W.Meres, A.Meres. Na ławce rezerwowych usiedli: B.Duda, J.Duda, Knapik, Opyrchał, Czuba, Monica, Wacławek. Mecz rozpoczął się katastrofalnie dla naszej drużyny już od pierwszej minuty przegrywaliśmy 1-0, nieporozumienie w defensywie wykorzystał napastnik Gronia i umieścił piłkę w siatce. Po stracie bramki nasza drużyna się przebudziła i próbowała sporadycznie długimi zagraniami zagrażać bramce rywala. Stuprocentową sytuację zepsuł A.Meres który w pojedynku jeden na jeden trafił w bramkarza. Swojej szansy szukał również Sikora strzałem z okolic 25 metra. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-0.W przerwie Wacławek zastąpił Smagło. Drugą połowę zaczęliśmy niebo lepiej niż pierwszą. Już w 50 minucie Ł.Piętak pociągnął z piłką w kierunku bramki rywali, zagrał na prawą stronę do A.Meres który wbiegł w pole karne i został nieprzepisowo powstrzymany, do rzutu karnego podszedł W.Meres i pokonał bramkarza gospodarzy. Sokół poczuł szansę po strzeleniu pierwszej bramki i ruszył za ciosem. W 56' minucie zakotłowało się w polu karnym przeciwnika, piłka wyrzucona z autu trafiła przeciwnika na tyle niefortunnie, iż wpadła pod nogi A.Meres który strzałem obok słupka pokonał bramkarza. Po strzeleniu bramki w naszej drużynie nastąpiło rozluźnienie co spowodowało rzut karny dla piłkarzy z Zagórnika. Pojedynek wygrał nasz bramkarz który obronił jedenastkę oraz wyłapał dobitkę. W dalszej części meczu również mieliśmy swoje szanse lecz nie były one stuprocentowe. Dwa rzuty wolne z groźnych pozycji strzelali najpierw A.Meres lecz bramkarz wykazał się refleksem, następnie W.Meres uderzał mocno na bramkę lecz w mur. W końcówce meczu W.Meres próbował strzału z dystansu lecz piłka trafiła w słupek. Gronie również bardzo groźnie atakowało, stworzyło sobie kilka naprawdę groźnych sytuacji lecz zabrakło im albo skuteczności, albo nasz bramkarz bronił. W 80 minucie boisko opuścił Cichoń a w jego miejsce wszedł Knapik. Ostatnią zmianę trener ogłosił w 88' minucie, Opyrchał zastąpił na placu gry P.Meresa.  Sędzia zakończył zawody przy wyniku 1-2 dla naszej drużyny.

Gronie Zagórnik 1-2 Sokół Chrząstowice
Gole: W.Meres (karny), A.Meres
Asysty: A.Meres (faulowany)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Halniak TarganiceSokół Chrząstowice
Halniak Targanice   Sokół Chrząstowice