Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Środa 20:30 orlik Brzećnica, Piątek 19:00 Boisko
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Sosnowianka Stanisław Dolny - Sokół Chrząstowice 3:3
  • Sokół Chrząstowice - Leskowiec Rzyki 3:2
  • Orzeł Ryczów(Junior Starszy) - Sokół Chrząstowice 2:5
  • Wisła Łączany - Sokół Chrząstowice 1:4
  • Sokół Chrząstowice - Dąb Paszkówka 1:5
  •        

Logowanie

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » B-klasa

Wyniki

Mecze sparingowe
KS Sosnowianka Stanisław Dolny 3:3 Sokół Chrząstowice
Sokół Chrząstowice 3:2 Leskowiec Rzyki
Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice
Wisła Łączany 1:4 Sokół Chrząstowice
Sokół Chrząstowice 1:5 Dąb Paszkówka

Losowa galeria

Sparingi
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2018/19

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 181
ogółem: 710 279

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-11 Borowik Bachowice Gronie Zagórnik 17:00
13  2018-11-11 Skawa Witanowice Amator Babica 17:00
13  2018-11-11 Dąb Tomice Leskowiec Rzyki 17:00
13  2018-11-11 Gród Grodzisko Zaskawianka Zaskawie 17:00
13  2018-11-11 Huragan Inwałd Przełęcz Kossowa 17:00
13  2018-11-11 Sokół Chrząstowice Olimpia Chocznia 13:00
13  2018-11-11 Nadwiślanka Brzeźnica Wikliniarz Woźniki 17:00
12  2018-11-04 Olimpia Chocznia Nadwiślanka Brzeźnica 17:00
12  2018-11-04 Przełęcz Kossowa Sokół Chrząstowice 13:00
12  2018-11-04 Zaskawianka Zaskawie Huragan Inwałd 17:00
12  2018-11-04 Leskowiec Rzyki Gród Grodzisko 17:00
12  2018-11-04 Amator Babica Dąb Tomice 17:00
12  2018-11-04 Gronie Zagórnik Skawa Witanowice 17:00
12  2018-11-04 Wikliniarz Woźniki Borowik Bachowice 17:00
11  2018-10-28 Skawa Witanowice Borowik Bachowice 17:00
11  2018-10-28 Dąb Tomice Gronie Zagórnik 17:00
11  2018-10-28 Gród Grodzisko Amator Babica 17:00
11  2018-10-28 Huragan Inwałd Leskowiec Rzyki 17:00
11  2018-10-28 Sokół Chrząstowice Zaskawianka Zaskawie 13:00
11  2018-10-28 Nadwiślanka Brzeźnica Przełęcz Kossowa 17:00
11  2018-10-28 Olimpia Chocznia Wikliniarz Woźniki 17:00
10  2018-10-21 Przełęcz Kossowa Olimpia Chocznia 17:00
10  2018-10-21 Zaskawianka Zaskawie Nadwiślanka Brzeźnica 17:00
10  2018-10-21 Leskowiec Rzyki Sokół Chrząstowice 15:00
10  2018-10-21 Amator Babica Huragan Inwałd 17:00
10  2018-10-21 Gronie Zagórnik Gród Grodzisko 17:00
10  2018-10-21 Borowik Bachowice Dąb Tomice 17:00
10  2018-10-21 Wikliniarz Woźniki Skawa Witanowice 17:00
2018-10-14 Dąb Tomice Skawa Witanowice 17:00
2018-10-14 Gród Grodzisko Borowik Bachowice 17:00
2018-10-14 Huragan Inwałd Gronie Zagórnik 17:00
2018-10-14 Nadwiślanka Brzeźnica Leskowiec Rzyki 17:00
2018-10-14 Olimpia Chocznia Zaskawianka Zaskawie 17:00
2018-10-14 Przełęcz Kossowa Wikliniarz Woźniki 17:00
2018-10-13 Sokół Chrząstowice Amator Babica 15:00
2018-10-07 Zaskawianka Zaskawie Przełęcz Kossowa 17:00
2018-10-07 Leskowiec Rzyki Olimpia Chocznia 17:00
2018-10-07 Amator Babica Nadwiślanka Brzeźnica 17:00
2018-10-07 Gronie Zagórnik Sokół Chrząstowice 15:00
2018-10-07 Borowik Bachowice Huragan Inwałd 17:00
2018-10-07 Skawa Witanowice Gród Grodzisko 17:00
2018-10-07 Wikliniarz Woźniki Dąb Tomice 17:00
2018-09-30 Gród Grodzisko Dąb Tomice 17:00
2018-09-30 Huragan Inwałd Skawa Witanowice 17:00
2018-09-30 Sokół Chrząstowice Borowik Bachowice 17:00
2018-09-30 Nadwiślanka Brzeźnica Gronie Zagórnik 17:00
2018-09-30 Olimpia Chocznia Amator Babica 17:00
2018-09-30 Przełęcz Kossowa Leskowiec Rzyki 17:00
2018-09-30 Zaskawianka Zaskawie Wikliniarz Woźniki 17:00
2018-09-23 Leskowiec Rzyki Zaskawianka Zaskawie 16:00
2018-09-23 Amator Babica Przełęcz Kossowa 11:00
2018-09-23 Gronie Zagórnik Olimpia Chocznia 16:00
2018-09-23 Borowik Bachowice Nadwiślanka Brzeźnica 17:00
2018-09-23 Skawa Witanowice Sokół Chrząstowice 11:00
2018-09-23 Dąb Tomice Huragan Inwałd 16:00
2018-09-22 Wikliniarz Woźniki Gród Grodzisko 16:00
2018-09-16 Nadwiślanka Brzeźnica Skawa Witanowice 16:00
2018-09-16 Olimpia Chocznia Borowik Bachowice 16:00
2018-09-16 Przełęcz Kossowa Gronie Zagórnik 16:00
2018-09-16 Leskowiec Rzyki Wikliniarz Woźniki 16:00
2018-09-15 Huragan Inwałd Gród Grodzisko 11:00
2018-09-15 Sokół Chrząstowice Dąb Tomice 16:00
2018-09-15 Zaskawianka Zaskawie Amator Babica 16:00
2018-09-09 Amator Babica Leskowiec Rzyki 11:00
2018-09-09 Gronie Zagórnik Zaskawianka Zaskawie 16:30
2018-09-09 Borowik Bachowice Przełęcz Kossowa 17:00
2018-09-09 Skawa Witanowice Olimpia Chocznia 11:00
2018-09-09 Dąb Tomice Nadwiślanka Brzeźnica 17:00
2018-09-09 Gród Grodzisko Sokół Chrząstowice 16:30
2018-09-08 Wikliniarz Woźniki Huragan Inwałd 16:30
2018-09-02 Nadwiślanka Brzeźnica Gród Grodzisko 17:00
2018-09-02 Olimpia Chocznia Dąb Tomice 17:00
2018-09-02 Przełęcz Kossowa Skawa Witanowice 17:00
2018-09-02 Leskowiec Rzyki Gronie Zagórnik 17:00
2018-09-02 Amator Babica Wikliniarz Woźniki 11:00
2018-09-01 Sokół Chrząstowice Huragan Inwałd 17:00
2018-09-01 Zaskawianka Zaskawie Borowik Bachowice 17:00
2018-08-26 Gronie Zagórnik Amator Babica 17:00
2018-08-26 Borowik Bachowice Leskowiec Rzyki 17:00
2018-08-26 Skawa Witanowice Zaskawianka Zaskawie 11:00
2018-08-26 Gród Grodzisko Olimpia Chocznia 17:00
2018-08-26 Wikliniarz Woźniki Sokół Chrząstowice 17:00
2018-08-25 Dąb Tomice Przełęcz Kossowa 17:00
2018-08-25 Huragan Inwałd Nadwiślanka Brzeźnica 17:00
2018-08-19 Nadwiślanka Brzeźnica Sokół Chrząstowice 17:00
2018-08-19 Olimpia Chocznia Huragan Inwałd 17:00
2018-08-19 Przełęcz Kossowa Gród Grodzisko 17:00
2018-08-19 Zaskawianka Zaskawie Dąb Tomice 15:00
2018-08-19 Leskowiec Rzyki Skawa Witanowice 17:00
2018-08-19 Gronie Zagórnik Wikliniarz Woźniki 17:00
2018-08-15 Amator Babica Borowik Bachowice 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-05 Sokół Chrząstowice 1:5 Dąb Paszkówka relacja ›
---  2018-07-29 Wisła Łączany 1:4 Sokół Chrząstowice relacja ›
---  2018-07-22 Sokół Chrząstowice 3:2 Leskowiec Rzyki relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-12 Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice relacja ›
2018-07-15 KS Sosnowianka Stanisław Dolny 3:3 Sokół Chrząstowice relacja ›

Najbliższe spotkanie

Nadwiślanka BrzeźnicaSokół Chrząstowice
Nadwiślanka Brzeźnica   Sokół Chrząstowice
2018-08-19, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orzeł Ryczów(Junior Starszy)Sokół Chrząstowice
Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice
2018-08-12, 11:00:00
    relacja »
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Gronie Zagórnik - Wikliniarz Woźniki
Amator Babica - Borowik Bachowice
Leskowiec Rzyki - Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie - Dąb Tomice
Przełęcz Kossowa - Gród Grodzisko
Olimpia Chocznia - Huragan Inwałd
Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Chrząstowice

Zegar

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Chrząstowice - 17:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Statystyki drużyny