Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Środa 20:30 orlik Brzećnica, Piątek 19:00 Boisko
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wikliniarz Woźniki - Borowik Bachowice 4:6
  • Gronie Zagórnik - Skawa Witanowice 3:2
  • Amator Babica - Dąb Tomice 1:4
  • Leskowiec Rzyki - Gród Grodzisko 1:1
  • Zaskawianka Zaskawie - Huragan Inwałd 0:3
  • Przełęcz Kossowa - Sokół Chrząstowice 2:1
  • Olimpia Chocznia - Nadwiślanka Brzeźnica 2:3
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Wikliniarz Woźniki 4:6 Borowik Bachowice
Gronie Zagórnik 3:2 Skawa Witanowice
Amator Babica 1:4 Dąb Tomice
Leskowiec Rzyki 1:1 Gród Grodzisko
Zaskawianka Zaskawie 0:3 Huragan Inwałd
Przełęcz Kossowa 2:1 Sokół Chrząstowice
Olimpia Chocznia 2:3 Nadwiślanka Brzeźnica

Losowa galeria

"Kibice dla Sokoła"
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2018/19

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 160, wczoraj: 236
ogółem: 726 958

statystyki szczegółowe

Historia i Sukcesy

TURNIEJE!

Zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Charytatywnym Kibiców Wisły Kraków

 

Sezon 2016/2017 
2 Miejsce - Awans !

Klasa C 2016/2017, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawa Witanowice 14 37 12 1 1 33-10 6 1 0 17-4 6 0 1 16-6            
2.  Sokół Chrząstowice 13 25 7 4 2 27-17 2 3 1 13-9 5 1 1 14-8            
3.  Czarni Koziniec 14 23 7 2 5 41-19 4 1 2 29-9 3 1 3 12-10            
4.  Sokół Frydrychowice 14 22 7 1 6 43-27 6 0 1 30-7 1 1 5 13-20            
5.  Gronie Zagórnik 14 20 6 2 6 39-23 4 0 3 26-12 2 2 3 13-11 2 4 1 1 0 5-3
6.  Orzeł Radocza 14 20 6 2 6 32-26 4 1 2 20-10 2 1 4 12-16 2 1 0 1 1 3-5
7.  Iskra II Klecza Dolna 13 10 3 1 9 18-59 2 1 4 9-17 1 0 5 9-42            
8.  Łysa Góra Zawadka 14 1 0 1 13 9-61 0 0 7 4-26 0 1 6 5-35            
 Orzeł II Ryczów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
     1   2   3   4   5   6   7   8 
 1  Skawa Witanowice      3-0  2-2  1-0  2-0  1-0  6-1  2-1 
 2  Sokół Chrząstowice 1-2       2-0  4-4  2-2  1-1    3-0* 
 3  Czarni Koziniec 0-2  2-2       4-1  3-1  1-2  15-1  4-0 
 4  Sokół Frydrychowice 3-0  1-2  2-1       2-0  6-3  4-0  12-1 
 5  Gronie Zagórnik 0-1  1-2  0-2  5-3       4-2  7-2  9-0 
 6  Orzeł Radocza 1-4  0-1  4-0  2-1  1-1       8-1  4-2 
 7  Iskra II Klecza Dolna 1-3  0-4  0-3  4-2  1-3  2-1       1-1 
 8  Łysa Góra Zawadka 0-4  1-3  0-4  0-2  0-6  1-3  2-4      

 

 

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gród Grodzisko 18 48 15 3 0 65-18 8 1 0 34-8 7 2 0 31-10            
2.  Victoria Półwieś 18 40 13 1 4 51-17 5 1 3 18-9 8 0 1 33-8            
3.  Gronie Zagórnik 18 34 11 1 6 60-31 6 1 2 27-10 5 0 4 33-21 4 9 3 0 1 17-4
4.  Skawa Witanowice 18 34 11 1 6 40-42 6 0 3 20-18 5 1 3 20-24 4 6 2 0 2 5-15
5.  Czarni Koziniec 18 34 10 4 4 47-29 5 2 2 24-17 5 2 2 23-12 4 3 1 0 3 3-6
6.  Orzeł II Ryczów 18 21 5 6 7 34-44 4 1 4 21-20 1 5 3 13-24            
7.  Sokół Chrząstowice 18 19 6 1 11 38-52 3 1 5 24-25 3 0 6 14-27            
8.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 18 16 5 1 12 39-54 5 0 4 26-23 0 1 8 13-31            
9.  Dąb II Paszkówka 18 7 2 1 15 15-68 2 1 6 12-33 0 0 9 3-35            
10.  Orzeł Radocza 18 6 1 3 14 25-59 1 3 5 18-27 0 0 9 7-32            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Gród Grodzisko      2-1  6-1  5-0  3-3  3-1  6-0  2-1  3-0  4-1 
 2  Victoria Półwieś 1-1       1-2  1-2  0-2  6-0  2-0  4-2  2-0  1-0 
 3  Gronie Zagórnik 1-2  1-4       6-2  2-0  1-1  5-0  2-1  7-0  2-0 
 4  Skawa Witanowice 1-2  0-3  0-8       1-0  4-0  2-1  6-2  1-0  5-2 
 5  Czarni Koziniec 3-3  2-3  2-1  1-2       2-2  2-1  4-3  5-0  3-2 
 6  Orzeł II Ryczów 1-3  1-4  4-1  1-1  2-7       1-2  5-2  3-0  3-0* 
 7  Sokół Chrząstowice 1-4  1-6  0-4  2-3  2-4  3-3       3-0*  8-1  4-0 
 8  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-7  0-2  4-3  7-3  0-2  1-2  6-2       3-0  5-2 
 9  Dąb II Paszkówka 0-5  0-5  2-10  1-6  0-3  1-1  0-3  3-0       5-0 
 10  Orzeł Radocza 2-4  1-5  2-3  0-1  2-2  3-3  3-5  2-2  3-2      

 

 

8 miejsce !

 Klasa C 2014/2015, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wikliniarz Woźniki 22 55 18 1 3 124-37 9 1 1 73-16 9 0 2 51-21            
2.  Nadwiślanka Brzeźnica 22 50 16 2 4 81-45 10 0 1 45-16 6 2 3 36-29            
3.  Gronie Zagórnik 22 44 14 2 6 84-44 9 1 1 46-15 5 1 5 38-29            
4.  Gród Grodzisko 22 38 11 5 6 62-46 6 2 3 34-19 5 3 3 28-27            
5.  Skawa Witanowice 22 37 11 4 7 51-44 6 3 2 30-12 5 1 5 21-32            
6.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 22 36 11 3 8 60-54 6 2 3 33-24 5 1 5 27-30            
7.  Victoria Półwieś 22 28 7 7 8 41-44 4 4 3 24-20 3 3 5 17-24            
8.  Sokół Chrząstowice 22 21 6 3 13 51-96 5 2 4 30-36 1 1 9 21-60            
9.  Orzeł Radocza 22 19 4 7 11 37-57 2 2 7 18-36 2 5 4 19-21            
10.  Czarni Koziniec 22 18 6 0 16 37-71 5 0 6 26-35 1 0 10 11-36 2 3 1 0 1 5-4
11.  Dąb II Paszkówka 22 18 5 3 14 31-68 3 1 7 15-33 2 2 7 16-35 2 3 1 0 1 4-5
12.  Iskra II Klecza Dolna 22 13 4 1 17 25-78 3 1 7 20-28 1 0 10 5-50            
 Iskra II Klecza Dolna wycofała się z rozgrywek po 17. kolejce.
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Wikliniarz Woźniki      9-0  2-3  2-0  9-2  5-1  2-2  11-4  4-3  7-1  10-0  12-0 
 2  Nadwiślanka Brzeźnica 5-3       4-0  8-1  3-4  3-0*  4-2  5-2  3-1  2-1  5-2  3-0* 
 3  Gronie Zagórnik 1-3  5-3       5-2  9-0  5-2  3-0*  6-3  1-1  1-0  2-1  8-0 
 4  Gród Grodzisko 2-4  3-3  4-1       0-0  0-4  2-0  7-2  2-3  5-0  4-1  5-1 
 5  Skawa Witanowice 2-1  1-2  2-2  3-3       1-2  1-1  10-0  2-0  1-0  4-1  3-0* 
 6  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4  1-3  4-2  0-1  2-1       5-5  5-0  3-3  4-3  3-1  5-1 
 7  Victoria Półwieś 2-5  1-2  5-3  1-1  0-3*  1-1       6-3  1-1  2-1  0-0  5-0 
 8  Sokół Chrząstowice 3-9  3-3  3-8  1-6  5-1  5-4  1-2       1-1  3-1  2-1  3-0* 
 9  Orzeł Radocza 0-7  1-5  0-5  2-3  0-4  3-5  0-1  3-3       3-0*  3-3  3-0* 
 10  Czarni Koziniec 4-5  0-8  3-2  0-5  3-1  4-5  2-4  3-0  2-1       2-4  3-0* 
 11  Dąb II Paszkówka 1-7  1-5  1-4  3-3  1-2  2-1  1-0  4-1  1-4  0-3*       0-3 
 12  Iskra II Klecza Dolna 0-3*  4-2  1-8  2-3  0-3*  1-2  3-0  0-3*  1-1  8-1  0-2      

 

 

Sezon 2013/2014 
8 miejsce

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełęcz Kossowa 18 47 15 2 1 76-18 8 1 0 33-7 7 1 1 43-11            
2.  Sokół Frydrychowice 18 43 14 1 3 55-22 6 1 2 29-9 8 0 1 26-13 2 3 1 0 1 4-4
3.  Wikliniarz Woźniki 18 43 14 1 3 72-20 7 0 2 44-9 7 1 1 28-11 2 3 1 0 1 4-4
4.  Iskra II Klecza Dolna 18 31 9 4 5 50-40 6 2 1 26-13 3 2 4 24-27            
5.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 18 26 8 2 8 48-46 5 1 3 33-17 3 1 5 15-29            
6.  Gronie Zagórnik 18 25 8 1 9 51-49 5 0 4 28-23 3 1 5 23-26            
7.  Victoria Półwieś 18 16 5 1 12 43-85 3 1 5 22-43 2 0 7 21-42            
8.  Sokół Chrząstowice 18 15 5 0 13 50-65 3 0 6 33-32 2 0 7 17-33            
9.  Skawa Witanowice 18 13 4 1 13 34-59 4 0 5 21-27 0 1 8 13-32            
10.  Spartak Przybradz 18 4 1 1 16 20-95 1 1 7 9-41 0 0 9 11-54            
 Orzeł II Wieprz wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Przełęcz Kossowa      5-0  0-0  1-0  3-2  3-0*  4-0  6-2  5-2  6-1 
 2  Sokół Frydrychowice 3-1       1-2  4-0  1-2  2-2  4-1  3-1  3-0  8-0 
 3  Wikliniarz Woźniki 1-2  2-3       7-2  8-0  4-0  6-0  8-0  2-1  6-1 
 4  Iskra II Klecza Dolna 2-2  1-3  3-1       2-1  3-0*  6-2  2-1  1-1  6-2 
 5  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4  0-2  1-3  3-3       3-2  9-1  3-0*  6-1  7-1 
 6  Gronie Zagórnik 2-4  0-1  3-7  6-1  1-2       3-1  3-2  3-2  7-3 
 7  Victoria Półwieś 0-16  0-2  0-3*  1-4  4-4  8-4       2-5  4-3  3-2 
 8  Sokół Chrząstowice 2-4  2-3  1-2  3-8  7-1  2-5  4-8       5-1  7-0 
 9  Skawa Witanowice 0-2  2-5  1-3  0-4  3-1  1-5  5-3  5-3       4-1 
 10  Spartak Przybradz 0-8  1-7  1-7  2-2  0-2  0-5  1-5  1-3  3-2      

 

 

Sezon 2012/2013 
11 Miejsce

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Burza Roczyny 22 51 16 3 3 53-23 8 0 3 26-10 8 3 0 27-13            
2.  Leskowiec Rzyki 22 45 14 3 5 77-31 8 2 1 39-10 6 1 4 38-21            
3.  Olimpia Chocznia 22 44 13 5 4 76-26 7 3 1 48-12 6 2 3 28-14            
4.  Gród Grodzisko 22 41 12 5 5 45-38 7 3 1 25-14 5 2 4 20-24            
5.  Borowik Bachowice 22 31 9 4 9 40-39 4 2 5 16-16 5 2 4 24-23            
6.  Astra Spytkowice 22 30 9 3 10 40-48 6 1 4 23-21 3 2 6 17-27            
7.  Orzeł Radocza 22 29 8 5 9 43-46 6 1 4 27-22 2 4 5 16-24 2 3 1 0 1 5-2
8.  Dąb Tomice 22 29 8 5 9 36-40 3 3 5 19-22 5 2 4 17-18 2 3 1 0 1 2-5
9.  Amator Babica 22 28 8 4 10 56-51 3 4 4 29-26 5 0 6 27-25            
10.  Skawa Jaroszowice 22 22 5 7 10 36-50 2 4 5 18-23 3 3 5 18-27            
11.  Sokół Chrząstowice 22 17 5 2 15 49-72 5 0 6 35-30 0 2 9 14-42            
12.  Sokół Frydrychowice 22 6 2 0 20 23-110 2 0 9 16-47 0 0 11 7-63            

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Burza Roczyny      3-1  3-1  0-1  0-1  2-3  2-1  2-1  2-1  3-0  6-0  3-0* 
 2  Leskowiec Rzyki 1-2       1-1  6-0  1-0  6-1  6-0  4-1  4-2  0-0  3-2  7-1 
 3  Olimpia Chocznia 1-1  6-2       5-0  6-2  4-0  1-1  1-1  1-2  7-2  10-1  6-0 
 4  Gród Grodzisko 1-1  1-2  1-0       3-3  2-1  3-3  1-0  5-3  3-0  3-0*  2-1 
 5  Borowik Bachowice 0-1  0-3  1-5  0-1       1-1  1-1  0-3  2-0  3-0  3-1  5-0 
 6  Astra Spytkowice 1-2  1-0  1-2  3-0  2-1       5-3  1-2  1-6  1-1  3-2  4-2 
 7  Orzeł Radocza 2-3  1-1  0-6  0-2  4-1  4-1       4-0  3-2  1-3  5-3  3-0 
 8  Dąb Tomice 2-4  1-4  0-0  1-6  0-2  1-1  2-1       4-0  0-4  0-0  8-0 
 9  Amator Babica 2-4  1-3  2-6  1-1  3-3  3-2  0-0  1-2       2-2  4-2  10-1 
 10  Skawa Jaroszowice 2-2  4-3  0-1  3-3  1-3  1-3  0-2  2-2  1-2       1-1  3-1 
 11  Sokół Chrząstowice 0-3  3-9  4-2  5-1  3-4  3-0*  2-0  1-3  0-3  2-4       12-1 
 12  Sokół Frydrychowice 1-4  0-10  1-4  0-5  0-4  0-4  2-4  1-2  2-6  5-2  4-2      

 

 

Sezon 2011/2012 11 miejsce 

 Klasa B 2011/2012, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Halniak Targanice 22 60 20 0 2 94-21 11 0 0 50-10 9 0 2 44-11            
2.  Łysa Góra Zawadka 22 47 15 2 5 88-40 9 1 1 56-23 6 1 4 32-17            
3.  Burza Roczyny 22 46 15 1 6 56-28 9 1 1 31-6 6 0 5 25-22            
4.  Gród Grodzisko 22 40 13 1 8 45-55 9 1 1 31-20 4 0 7 14-35            
5.  Dąb Tomice 22 35 11 2 9 57-56 7 0 4 31-26 4 2 5 26-30            
6.  Leskowiec Rzyki 22 34 11 1 10 53-35 8 0 3 38-10 3 1 7 15-25            
7.  Amator Babica 22 31 9 4 9 42-38 6 1 4 24-17 3 3 5 18-21            
8.  Skawa Jaroszowice 22 28 8 4 10 48-48 7 1 3 32-18 1 3 7 16-30            
9.  Sokół Frydrychowice 22 18 5 3 14 23-59 4 2 5 15-23 1 1 9 8-36            
10.  Nadwiślanka Brzeźnica 22 17 5 2 15 43-85 4 2 5 24-38 1 0 10 19-47            
11.  Sokół Chrząstowice 22 14 4 2 16 31-65 4 1 6 19-25 0 1 10 12-40 2 3 1 0 1 2-1
12.  Przełęcz Kossowa 22 14 4 2 16 20-70 2 2 7 7-26 2 0 9 13-44 2 3 1 0 1 1-2
 Nadwiślanka Brzeźnica wycofała się po zakończeniu rozgrywek.
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Halniak Targanice      1-0  6-0  8-0  2-1  4-2  5-1  4-0  4-0  4-3  7-3  5-0 
 2  Łysa Góra Zawadka 3-7       3-1  9-0  7-1  6-2  3-2  6-3  6-0  6-4  2-2  5-1 
 3  Burza Roczyny 0-2  3-1       3-0  3-0  2-1  1-1  1-0  2-0  4-0  3-0  9-1 
 4  Gród Grodzisko 0-8  3-0*  3-2       3-2  2-1  3-1  2-2  4-1  4-1  2-1  5-1 
 5  Dąb Tomice 2-6  1-8  3-1  2-0       5-1  1-2  3-2  5-1  4-0  4-2  1-3 
 6  Leskowiec Rzyki 2-1  1-2  0-2  5-0  4-0       2-1  4-0  1-2  9-2  5-0  5-0 
 7  Amator Babica 0-2  1-3  2-1  0-2  3-3  1-2       2-1  3-0  2-1  5-1  5-1 
 8  Skawa Jaroszowice 2-0  2-0  2-3  4-1  3-4  2-1  2-2       4-1  4-1  5-1  2-4 
 9  Sokół Frydrychowice 0-7  1-4  1-3  2-1  0-2  0-1  1-1  1-1       5-3  3-0  1-0 
 10  Nadwiślanka Brzeźnica 2-6  1-10  1-4  2-4  3-3  0-0  0-3  5-3  3-1       3-2  4-2 
 11  Sokół Chrząstowice 0-1  2-3  1-4  0-3  2-7  2-0  2-1  2-4  1-1  5-1       2-0 
 12  Przełęcz Kossowa 0-4  1-1  0-4  0-3  0-3  1-4  1-3  0-0  3-1  0-3  1-0      

SEZONY!

sezon 2010/2011 - 2 miejsce -AWANS!

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leskowiec II Rzyki 20 46 15 1 4 70-41 9 1 0 36-14 6 0 4 34-27            
2.  Sokół Chrząstowice 20 43 13 4 3 84-36 7 3 0 44-16 6 1 3 40-20            
3.  Przełęcz Kossowa 20 39 12 3 5 70-41 8 1 1 40-17 4 2 4 30-24            
4.  Borowik Bachowice 20 37 11 4 5 44-23 6 1 3 27-13 5 3 2 17-10            
5.  Strzelec Bęczyn 20 31 9 4 7 57-62 7 0 3 31-22 2 4 4 26-40 2 4 1 1 0 3-2
6.  Skawa Witanowice 20 31 10 1 9 50-40 7 1 2 26-16 3 0 7 24-24 2 1 0 1 1 2-3
7.  Orzeł Radocza 20 29 9 2 9 58-54 5 1 4 26-21 4 1 5 32-33            
8.  Gronie Zagórnik 20 28 9 1 10 55-49 6 1 3 37-23 3 0 7 18-26            
9.  Wikliniarz Woźniki 20 17 5 2 13 43-50 3 1 6 27-28 2 1 7 16-22            
10.  Spartak Przybradz 20 9 2 3 15 27-91 2 2 6 18-40 0 1 9 9-51            
11.  Victoria Półwieś 20 7 2 1 17 25-96 0 1 9 10-51 2 0 8 15-45            
W związku z udziałem pierwszego zespołu Leskowca Rzyki w rozgrywkach klasy B zamiast drugiej drużyny tego klubu awans wywalczyła Przełęcz Kossowa.

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1  Leskowiec II Rzyki      3-1  4-3  2-2  7-1  2-1  5-3  5-0  1-0  3-2  4-1 
 2  Sokół Chrząstowice 3-1       6-4  1-1  4-4  2-0  3-3  5-2  3-0*  11-0  6-1 
 3  Przełęcz Kossowa 2-1  2-5       2-2  7-1  3-0  4-3  3-0*  5-3  5-0  7-2 
 4  Borowik Bachowice 2-4  1-1  0-3*       4-1  3-2  2-0  0-1  3-1  3-0  9-0 
 5  Strzelec Bęczyn 6-3  3-2  2-1  3-0*       2-1  3-2  3-6  0-3  9-1  0-3 
 6  Skawa Witanowice 3-2  1-4  4-2  2-0  1-1       2-3  2-0  4-1  4-3  3-0 
 7  Orzeł Radocza 1-3  2-3  1-3  0-5  4-4  5-1       4-1  2-0  3-0*  4-1 
 8  Gronie Zagórnik 5-6  1-5  2-2  0-1  8-2  3-1  6-3       4-2  3-0  5-1 
 9  Wikliniarz Woźniki 4-5  3-1  2-2  0-2  2-3  3-5  2-5  2-1       8-1  1-3 
 10  Spartak Przybradz 1-7  3-10  1-3  0-3  3-3  1-8  2-3  1-0  0-0       6-3 
 11  Victoria Półwieś 0-2  1-8  2-7  0-1  0-6  0-5  4-7  1-7  0-6  2-2      

 

=====================================================================

 

Sezon 2009/2010    -      2 Miejsce!

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślanka Brzeźnica 18 45 15 0 3 80-34 9 0 0 49-10 6 0 3 31-24            
2.  Sokół Chrząstowice 18 41 13 2 3 70-36 6 2 1 37-16 7 0 2 33-20            
3.  Orzeł Radocza 18 36 11 3 4 50-29 6 1 2 22-13 5 2 2 28-16            
4.  Gronie Zagórnik 18 30 10 0 8 47-31 5 0 4 28-13 5 0 4 19-18            
5.  Leskowiec II Rzyki 18 29 8 5 5 46-48 4 3 2 30-23 4 2 3 16-25            
6.  Halny Andrychów 18 26 8 2 8 42-34 5 1 3 23-15 3 1 5 19-19            
7.  Wikliniarz Woźniki 18 22 7 1 10 31-40 5 0 4 19-24 2 1 6 12-16            
8.  Strzelec Bęczyn 18 11 3 2 13 26-60 2 0 7 11-27 1 2 6 15-33 2 4 1 1 0 4-2
9.  Victoria Półwieś 18 11 3 2 13 36-60 3 1 5 22-19 0 1 8 14-41 2 1 0 1 1 2-4
10.  Spartak Przybradz 18 10 3 1 14 25-81 1 1 7 13-39 2 0 7 12-42            
Strzelec Bęczyn wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Nadwiślanka Brzeźnica      5-2  2-1  4-0  12-1  1-0  3-0*  4-3  8-2  10-1 
 2  Sokół Chrząstowice 2-4       4-4  4-2  3-0  3-2  4-0  6-0  3-3  8-1 
 3  Orzeł Radocza 0-5  4-3       0-1  2-2  2-1  2-1  7-0  2-0  3-0 
 4  Gronie Zagórnik 4-2  1-2  1-3       1-2  0-1  2-1  4-0  8-2  7-0 
 5  Leskowiec II Rzyki 4-1  5-8  3-1  1-2       3-3  2-2  5-5  2-0  5-1 
 6  Halny Andrychów 2-3  0-2  1-3  3-2  2-2       1-0  3-0*  7-2  4-1 
 7  Wikliniarz Woźniki 2-5  1-5  0-6  1-4  3-0  2-1       2-0  4-1  4-2 
 8  Strzelec Bęczyn 3-1  0-2  3-6  0-3*  0-3*  1-4  0-3*       4-2  0-3* 
 9  Victoria Półwieś 4-5  2-3  1-3  4-2  1-2  7-0  2-1  0-0       1-3 
 10  Spartak Przybradz 3-5  2-6  1-1  1-3  1-4  0-7  0-4  2-7  3-2      

 

=====================================================================

Sezon 2008/2009    -       5 Miejsce.

Klasa C 2008/2009, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 22 48 15 3 4 68-34 9 1 1 41-18 6 2 3 27-16            
2.  Nadwiślanka Brzeźnica 22 47 15 2 5 85-44 10 0 1 50-17 5 2 4 35-27            
3.  Leskowiec II Rzyki 22 46 14 4 4 75-35 10 1 0 49-11 4 3 4 26-24            
4.  Amator Babica 22 39 12 3 7 61-40 7 0 4 32-19 5 3 3 29-21            
5.  Sokół Chrząstowice 22 36 11 3 8 68-47 6 2 3 36-20 5 1 5 32-27            
6.  Skawa Witanowice 22 35 11 2 9 40-43 7 2 2 25-10 4 0 7 15-33            
7.  Orzeł Radocza 22 32 9 5 8 54-42 5 3 3 33-17 4 2 5 21-25            
8.  Wikliniarz Woźniki 22 29 7 8 7 43-41 4 4 3 20-16 3 4 4 23-25            
9.  Gronie Zagórnik 22 28 8 4 10 46-53 6 3 2 28-21 2 1 8 18-32            
10.  Victoria Półwieś 22 18 5 3 14 30-64 4 2 5 19-26 1 1 9 11-38            
11.  Strzelec Bęczyn 22 16 4 4 14 30-68 4 2 5 20-26 0 2 9 10-42            
12.  Spartak Przybradz 22 1 0 1 21 16-105 0 1 10 13-49 0 0 11 3-56            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)      5-3  0-0  1-4  4-3  4-1  2-0  3-1  8-4  5-1  3-0  6-1 
 2  Nadwiślanka Brzeźnica 3-4       4-1  4-1  5-3  5-2  6-2  4-1  4-0  3-2  3-1  9-0 
 3  Leskowiec II Rzyki 4-1  4-1       4-1  4-1  7-1  4-2  3-0  1-1  5-1  3-2  10-0 
 4  Amator Babica 2-1  3-4  4-3       2-3  3-1  1-3  1-3  2-0  3-0  6-1  5-0 
 5  Sokół Chrząstowice 1-4  0-4  5-1  2-2       5-1  2-3  3-3  7-2  2-0  3-0  6-0 
 6  Skawa Witanowice 2-0  2-2  3-1  1-1  0-2       0-1  3-2  1-0  5-0  5-1  3-0 
 7  Orzeł Radocza 1-3  3-3  0-0  2-3  3-2  1-2       1-1  3-1  4-1  10-1  5-0 
 8  Wikliniarz Woźniki 1-2  2-7  1-1  1-1  1-0  0-1  1-1       2-0  2-2  4-0  5-1 
 9  Gronie Zagórnik 0-3*  2-1  1-4  4-2  3-3  2-0  3-2  4-4       5-0  1-1  3-1 
 10  Victoria Półwieś 1-1  1-3  3-4  1-7  1-3  3-1  2-2  0-2  2-0       4-3  1-0 
 11  Strzelec Bęczyn 0-0  4-1  1-5  1-3  2-5  1-2  4-0  2-2  0-7  2-1       3-0 
 12  Spartak Przybradz 1-8  1-6  2-6  0-4  2-7  2-3  0-5  1-4  2-3  2-3  0-0      

 

 

=======================================================================================

Sezon 2007/2008    -       5 Miejsce.

 

Klasa C 2007/2008, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Przełęcz Kossowa 22 55 17 4 1 89-29 10 1 0 55-11 7 3 1 34-18            
2.  Płomień Sosnowice 22 45 14 3 5 67-30 6 2 3 28-15 8 1 2 39-15            
3.  Wikliniarz Woźniki 22 42 13 3 6 52-34 8 2 1 23-12 5 1 5 29-22            
4.  Leskowiec II Rzyki 22 40 13 1 8 61-38 9 1 1 43-12 4 0 7 18-26            
5.  Gronie Zagórnik 22 39 12 3 7 42-30 7 1 3 25-15 5 2 4 17-15            
6.  Skawa Witanowice 22 33 9 6 7 49-30 5 4 2 27-15 4 2 5 22-15            
7.  Sokół Chrząstowice 22 32 10 2 10 51-41 5 0 6 23-23 5 2 4 28-18            
8.  Orzeł Radocza 22 30 9 3 10 37-43 6 0 5 22-20 3 3 5 15-23            
9.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 22 28 8 4 10 48-60 5 2 4 24-26 3 2 6 24-34            
10.  Victoria Półwieś 22 21 5 6 11 48-51 2 4 5 24-24 3 2 6 24-27            
11.  Strzelec Bęczyn 22 10 3 1 18 26-72 2 1 8 16-33 1 0 10 10-39            
12.  Spartak Przybradz 22 3 1 0 21 17-129 1 0 10 11-60 0 0 11 6-69            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Przełęcz Kossowa      3-1  4-1  2-0  2-1  8-1  3-3  3-1  11-1  3-2  4-0  12-0 
 2  Płomień Sosnowice 2-4       2-2  6-2  4-0  0-0  1-2  1-0  0-1  5-2  3-2  4-0 
 3  Wikliniarz Woźniki 1-2  4-2       2-1  1-0  1-0  3-2  1-1  3-2  1-1  5-1  1-0 
 4  Leskowiec II Rzyki 2-0  0-5  4-1       1-0  1-1  2-1  8-0  6-2  5-1  3-0  11-1 
 5  Gronie Zagórnik 2-2  1-4  1-0  0-2       1-0  2-0  3-1  1-0  1-5  6-0  7-1 
 6  Skawa Witanowice 2-2  1-4  1-0  4-1  0-0       2-2  0-3  3-1  1-1  3-1  10-0 
 7  Sokół Chrząstowice 2-3  1-4  1-0  3-0  2-4  1-0       2-3  2-4  2-3  2-0  5-2 
 8  Orzeł Radocza 1-5  0-1  2-3  3-0  1-2  0-3  2-1       3-1  2-1  4-3  4-0 
 9  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-1  1-4  3-11  4-0  0-1  3-1  0-3  1-1       4-3  3-0  4-1 
 10  Victoria Półwieś 3-4  2-2  1-3  2-5  1-1  0-3  2-3  1-1  1-1       4-0  7-1 
 11  Strzelec Bęczyn 1-3  1-6  2-5  0-3  2-3  0-4  1-3  2-0  3-3  0-3       4-0 
 12  Spartak Przybradz 1-8  1-6  1-3  0-4  1-5  0-9  0-8  1-4  1-8  3-2  2-3      

 

 

==================================================================================

 

Sezon 2006/2008    -       5 Miejsce.

 

Klasa C 2006/2007, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Pogoń Bugaj 18 43 14 1 3 57-17 7 1 1 30-4 7 0 2 27-13            
2.  Sokół II Przytkowice 18 40 13 1 4 64-27 7 0 2 42-11 6 1 2 22-16            
3.  Przełęcz Kossowa 18 36 11 3 4 56-28 7 1 1 39-10 4 2 3 17-18            
4.  Płomień Sosnowice 18 32 10 2 6 38-29 6 1 2 20-8 4 1 4 18-21            
5.  Sokół Chrząstowice 18 31 10 1 7 55-31 8 0 1 39-10 2 1 6 16-21            
6.  Skawa Witanowice 18 27 8 3 7 33-30 6 0 3 24-14 2 3 4 9-16            
7.  Gronie Zagórnik 18 22 7 1 10 26-42 5 1 3 17-11 2 0 7 9-31            
8.  Wikliniarz Woźniki 18 17 5 2 11 19-60 3 2 4 9-17 2 0 7 10-43            
9.  Spartak Przybradz 18 6 1 3 14 18-64 1 1 7 9-32 0 2 7 9-32            
10.  Victoria Półwieś 18 6 1 3 14 21-59 0 3 6 13-28 1 0 8 8-31            
Borowik II Bachowice wycofał się z rozgrywek przed sezonem.
Skawa Witanowice swoje mecze w roli gospodarza w rundzie jesiennej rozgrywa na boisku Orła Radocza.
Sokół II Przytkowice zrezygnował z awansu, w związku z czym z grupy I klasy C awansowały trzy zespoły.

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Pogoń Bugaj      0-1  9-1  3-0*  4-1  1-1  3-0  3-0  2-0  5-0 
 2  Sokół II Przytkowice 4-5       2-1  5-1  2-1  6-0  7-0  6-0  9-1  1-2 
 3  Przełęcz Kossowa 1-2  3-0*       3-1  2-2  2-1  9-2  7-0  5-2  7-0 
 4  Płomień Sosnowice 1-0  2-2  1-2       3-1  0-3*  1-0  5-0  2-0  5-0 
 5  Sokół Chrząstowice 4-1  3-2  0-2  6-1       3-0  3-1  11-1  8-2  1-0 
 6  Skawa Witanowice 1-2  2-4  3-0  2-4  2-1       4-0  4-0  2-1  4-2 
 7  Gronie Zagórnik 1-3  1-2  2-2  0-1  3-1  1-0       5-1  2-1  2-0 
 8  Wikliniarz Woźniki 0-3  1-5  0-0  0-4  1-0  1-2  2-0       1-1  3-2 
 9  Spartak Przybradz 0-4  2-3  1-8  0-4  1-3  1-1  0-3  1-4       3-2 
 10  Victoria Półwieś 1-7  2-3  0-1  2-2  3-6  1-1  2-3  1-4  1-1      

 

 

==================================================================================

 

Sezon 2006/2006    -      6 Miejsce.

 

Klasa C 2005/2006, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Orzeł Radocza 22 48 15 3 4 61-28 7 2 2 34-13 8 1 2 27-15            
2.  Amator Babica 22 48 16 0 6 47-28 10 0 1 22-8 6 0 5 25-20            
3.  Huragan Inwałd 22 46 14 4 4 78-34 9 1 1 48-15 5 3 3 30-19            
4.  Sokół II Przytkowice 22 40 12 4 6 49-35 9 2 0 29-9 3 2 6 20-26            
5.  Pogoń Bugaj 22 40 12 4 6 56-44 7 2 2 35-24 5 2 4 21-20            
6.  Sokół Chrząstowice 22 37 12 1 9 59-38 6 0 5 32-15 6 1 4 27-23            
7.  Przełęcz Kossowa 22 35 10 5 7 49-33 6 1 4 28-17 4 4 3 21-16            
8.  Wikliniarz Woźniki 22 25 7 4 11 42-51 5 2 4 29-29 2 2 7 13-22            
9.  Skawa Witanowice 22 18 3 9 10 35-47 3 6 2 24-16 0 3 8 11-31            
10.  Spartak Przybradz 22 18 5 3 14 20-51 4 1 6 15-22 1 2 8 5-29            
11.  Płomień Sosnowice 22 14 4 2 16 28-81 3 2 6 14-35 1 0 10 14-46            
12.  Victoria Półwieś 22 7 2 1 19 18-72 2 1 8 9-20 0 0 11 9-52            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Orzeł Radocza      1-0  1-2  1-1  3-3  5-2  0-1  2-0  3-2  3-0  8-2  7-0 
 2  Amator Babica 1-2       3-2  1-0  1-0  2-1  1-0  4-2  3-1  2-0  2-0  2-0 
 3  Huragan Inwałd 4-1  7-1       5-3  2-5  5-1  2-2  5-0  4-1  5-0  4-0  5-1 
 4  Sokół II Przytkowice 1-1  1-0  3-3       3-0  4-1  3-2  1-0  5-0  1-0  5-1  2-1 
 5  Pogoń Bugaj 3-2  5-2  2-2  4-1       1-3  1-1  1-5  6-3  3-2  3-2  6-1 
 6  Sokół Chrząstowice 0-1  2-3  0-4  3-0  1-2       1-2  3-1  3-0  6-1  6-1  7-0 
 7  Przełęcz Kossowa 1-2  3-2  6-2  1-4  0-1  1-3       1-0  1-1  3-0*  4-2  7-0 
 8  Wikliniarz Woźniki 2-3  0-7  2-1  3-2  4-0  1-3  2-7       1-1  1-1  6-1  7-3 
 9  Skawa Witanowice 1-3  1-2  1-1  1-1  1-1  1-1  2-2  1-1       5-0  4-1  6-3 
 10  Spartak Przybradz 0-3  0-1  0-4  2-1  3-5  2-4  1-1  2-1  2-0       1-2  2-0 
 11  Płomień Sosnowice 1-5  0-6  1-6  4-5  1-4  1-6  2-1  1-1  2-1  0-0       1-0 
 12  Victoria Półwieś 1-4  0-1  0-3  1-2  1-0  0-2  1-2  1-2  1-1  0-1  3-2      

 

 

===================================================================================

 

Sezon 2004/2005    -       3 Miejsce!

 

Klasa C 2004/2005, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Dąb Tomice 20 47 15 2 3 60-24 9 0 1 38-8 6 2 2 22-16            
2.  Gronie Zagórnik 20 43 13 4 3 59-29 7 2 1 30-11 6 2 2 29-18            
3.  Sokół Chrząstowice 20 38 11 5 4 60-35 7 2 1 36-13 4 3 3 24-22            
4.  Victoria Półwieś 20 33 10 3 7 65-43 6 2 2 39-16 4 1 5 26-27            
5.  Huragan Inwałd 20 31 9 4 7 48-43 8 1 1 36-17 1 3 6 12-26            
6.  Skawa Witanowice 20 30 9 3 8 45-47 7 1 2 30-14 2 2 6 15-33            
7.  Orzeł Radocza 20 28 8 4 8 53-44 5 2 3 34-15 3 2 5 19-29            
8.  Wikliniarz Woźniki 20 25 7 4 9 38-45 4 4 2 21-15 3 0 7 17-30            
9.  Przełęcz Kossowa 20 17 5 2 13 31-39 5 1 4 22-16 0 1 9 9-23            
10.  Spartak Przybradz 20 15 4 3 13 38-66 3 2 5 28-32 1 1 8 10-34            
11.  Płomień Sosnowice 20 6 2 0 18 21-103 2 0 8 12-35 0 0 10 9-68            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1  Dąb Tomice      2-3  5-0  3-0  2-1  4-1  7-2  3-0  1-0  3-1  8-0 
 2  Gronie Zagórnik 1-3       3-1  3-1  2-1  4-1  1-1  2-1  1-1  3-0  10-1 
 3  Sokół Chrząstowice 5-1  0-4       2-1  4-1  2-2  2-2  7-1  1-0  3-0  10-1 
 4  Victoria Półwieś 1-2  2-2  2-2       5-0  6-0  3-4  5-1  7-3  2-1  6-1 
 5  Huragan Inwałd 4-2  2-7  3-3  7-3       3-0  4-2  3-0  1-0  4-0  5-0 
 6  Skawa Witanowice 0-3  1-2  5-1  4-4  3-1       4-0  1-0  2-1  4-0  6-2 
 7  Orzeł Radocza 2-2  1-4  1-3  3-0  4-0  2-2       3-4  1-0  9-0  8-0 
 8  Wikliniarz Woźniki 1-1  1-1  0-4  0-3  1-1  5-0  3-2       5-2  0-0  5-1 
 9  Przełęcz Kossowa 0-2  4-1  2-3  1-3  0-0  2-3  1-0  2-0       6-2  4-2 
 10  Spartak Przybradz 2-4  1-3  1-1  3-6  3-3  4-3  3-4  3-6  2-1       6-1 
 11  Płomień Sosnowice 0-2  4-2  0-6  1-5  2-4  1-3  1-2  1-4  2-1  0-6      

 

 

===================================================================================

 

Sezon 2003/2004    -       3 Miejsce!

 

Klasa C 2003/2004, grupa: Wadowice II
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Amator Babica 20 46 14 4 2 66-27 9 0 1 41-12 5 4 1 25-15            
2.  Sokół Przytkowice 20 46 14 4 2 65-25 7 2 1 35-10 7 2 1 30-15            
3.  Sokół Chrząstowice 20 34 9 7 4 42-35 3 4 3 15-14 6 3 1 27-21            
4.  Gronie Zagórnik 20 32 10 2 8 48-41 6 1 3 22-16 4 1 5 26-25            
5.  Orzeł Radocza 20 32 10 2 8 38-33 6 1 3 20-14 4 1 5 18-19            
6.  Victoria Półwieś 20 32 9 5 6 48-38 5 4 1 25-14 4 1 5 23-24            
7.  Spartak Przybradz 20 29 8 5 7 44-50 4 3 3 29-27 4 2 4 15-23            
8.  Skawa Witanowice 20 25 8 1 11 39-58 4 1 5 26-30 4 0 6 13-28            
9.  Huragan Inwałd 20 17 4 5 11 43-46 4 2 4 28-18 0 3 7 15-28            
10.  Przełęcz Kossowa 20 11 2 5 13 29-57 1 2 7 14-29 1 3 6 15-28            
11.  Wikliniarz Woźniki 20 5 1 2 17 17-69 0 1 9 11-29 1 1 8 6-40            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1  Amator Babica      2-1  7-2  7-2  3-2  3-2  3-0  1-2  2-0  6-1  7-0 
 2  Sokół Przytkowice 1-3       1-1  4-3  2-0  3-0  8-1  6-0  3-1  1-1  6-0 
 3  Sokół Chrząstowice 2-1  1-3       0-0  1-3  0-2  1-1  3-1  1-1  2-2  4-0 
 4  Gronie Zagórnik 1-1  0-2  2-6       1-0  5-3  4-0  3-0  2-1  3-1  1-2 
 5  Orzeł Radocza 0-1  2-5  0-1  2-1       1-0  3-2  3-1  3-3  1-0  5-0 
 6  Victoria Półwieś 2-2  2-2  3-3  2-3  2-1       1-1  4-1  5-1  1-0  3-0* 
 7  Spartak Przybradz 2-2  3-3  3-3  4-3  2-4  1-4       3-4  3-2  4-1  4-1 
 8  Skawa Witanowice 3-5  1-7  1-2  4-3  1-1  2-3  1-3       3-2  7-3  3-1 
 9  Huragan Inwałd 2-2  2-3  2-3  1-3  5-0  3-2  1-2  4-0       2-2  6-1 
 10  Przełęcz Kossowa 2-5  0-1  1-3  0-5  1-4  4-4  1-3  0-1  4-2       1-1 
 11  Wikliniarz Woźniki 0-3  2-3  1-3  1-3  1-3  2-3  0-2  1-3  2-2  1-4      

  

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Przełęcz KossowaSokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 2:1 Sokół Chrząstowice
2018-11-04, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Nadwiślanka Brzeźnica - Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice - Olimpia Chocznia
Huragan Inwałd - Przełęcz Kossowa
Gród Grodzisko - Zaskawianka Zaskawie
Dąb Tomice - Leskowiec Rzyki
Skawa Witanowice - Amator Babica
Borowik Bachowice - Gronie Zagórnik

Zegar

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

25 urodziny obchodzi Konrad Biela

22

11-2018

czwartek

Statystyki drużyny