Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wikliniarz Woźniki - Sokół Frydrychowice 6:1
  • Czarni Koziniec - Borowik Bachowice 0:6
  • Sokół Chrząstowice - Nadwiślanka Brzeźnica 1:4
  • Skawa Witanowice - Wisła Łączany 0:5
  • Halniak Targanice - Amator Babica
  • Skawa Jaroszowice - Victoria Półwieś 3:0
  • Przełęcz Kossowa - Gród Gordzisko
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Wikliniarz Woźniki 6:1 Sokół Frydrychowice
Czarni Koziniec 0:6 Borowik Bachowice
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
Skawa Witanowice 0:5 Wisła Łączany
Halniak Targanice Amator Babica
Skawa Jaroszowice 3:0 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa Gród Gordzisko

Losowa galeria

Sokół Chrząstowice - Victoria Półwieś
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 86
ogółem: 665 725

statystyki szczegółowe

sezon 2010/2011

Kolejka 1 - 22 sierpnia

 

Pauza: Leskowiec II Rzyki.
 
Borowik Bachowice 3-1 Wikliniarz Woźniki  
Gronie Zagórnik 5-1 Victoria Półwieś  
Skawa Witanowice 1-1 Strzelec Bęczyn  
Orzeł Radocza 3-0 Spartak Przybradz  
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Sokół Chrząstowice 6-4 Przełęcz Kossowa  

 

 

Kolejka 2 - 29 sierpnia

 

 

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Wikliniarz Woźniki 2-2 Przełęcz Kossowa  
Leskowiec II Rzyki 3-1 Sokół Chrząstowice  
Strzelec Bęczyn 3-2 Orzeł Radocza  
Victoria Półwieś 0-5 Skawa Witanowice  
Borowik Bachowice 0-1 Gronie Zagórnik  

 

 

Kolejka 3 - 5 września

 

 

Pauza: Strzelec Bęczyn.
 
Gronie Zagórnik 4-2 Wikliniarz Woźniki  
Orzeł Radocza 4-1 Victoria Półwieś  
Sokół Chrząstowice 11-0 Spartak Przybradz  
Przełęcz Kossowa 2-1 Leskowiec II Rzyki  
Borowik Bachowice 3-2 Skawa Witanowice  

 

 

Kolejka 4 - 12 września

 

 

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Wikliniarz Woźniki 4-5 Leskowiec II Rzyki  
Spartak Przybradz 1-3 Przełęcz Kossowa  
Strzelec Bęczyn 3-2 Sokół Chrząstowice  
Borowik Bachowice 2-0 Orzeł Radocza  
Gronie Zagórnik 3-1 Skawa Witanowice  

 

 

Kolejka 5 - 19 września

 

 

Pauza: Borowik Bachowice.
 
Skawa Witanowice 4-1 Wikliniarz Woźniki  
Orzeł Radocza 4-1 Gronie Zagórnik  
Sokół Chrząstowice 6-1 Victoria Półwieś  
Przełęcz Kossowa 7-1 Strzelec Bęczyn  
Leskowiec II Rzyki 3-2 Spartak Przybradz  

 

 

Kolejka 6 - 26 września

 

 

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Wikliniarz Woźniki 8-1 Spartak Przybradz  
Strzelec Bęczyn 6-3 Leskowiec II Rzyki  
Victoria Półwieś 2-7 Przełęcz Kossowa  
Borowik Bachowice 1-1 Sokół Chrząstowice  
Skawa Witanowice 2-3 Orzeł Radocza  

 

 

Kolejka 7 - 3 października

 

 

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Orzeł Radocza 2-0 Wikliniarz Woźniki  
Sokół Chrząstowice 5-2 Gronie Zagórnik  
Przełęcz Kossowa 2-2 Borowik Bachowice  
Leskowiec II Rzyki 4-1 Victoria Półwieś  
Spartak Przybradz 3-3 Strzelec Bęczyn  

 

 

Kolejka 8 - 10 października

 

 

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Wikliniarz Woźniki 2-3 Strzelec Bęczyn  
Victoria Półwieś 2-2 Spartak Przybradz  
Borowik Bachowice 2-4 Leskowiec II Rzyki  
Gronie Zagórnik 2-2 Przełęcz Kossowa  
Skawa Witanowice 1-4 Sokół Chrząstowice  

 

 

Kolejka 9 - 17 października

 

 

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Sokół Chrząstowice 3-3 Orzeł Radocza  
Przełęcz Kossowa 3-0 Skawa Witanowice  
Leskowiec II Rzyki 5-0 Gronie Zagórnik  
Spartak Przybradz 0-3 Borowik Bachowice  
Strzelec Bęczyn 0-3 Victoria Półwieś  

 

 

Kolejka 10 - 24 października

 

 

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Wikliniarz Woźniki 1-3 Victoria Półwieś  
Borowik Bachowice 4-1 Strzelec Bęczyn  
Gronie Zagórnik 3-0 Spartak Przybradz  
Skawa Witanowice 3-2 Leskowiec II Rzyki  
Orzeł Radocza 1-3 Przełęcz Kossowa  

 

 

Kolejka 11 - 31 października

 

 

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Sokół Chrząstowice 3-0 Wikliniarz Woźniki  
(wo)
Leskowiec II Rzyki 5-3 Orzeł Radocza  
Spartak Przybradz 1-8 Skawa Witanowice  
Strzelec Bęczyn 3-6 Gronie Zagórnik  
Victoria Półwieś 0-1 Borowik Bachowice  

 

 

Kolejka 12 - 10 kwietnia

 

 

Pauza: Leskowiec II Rzyki.
 
Wikliniarz Woźniki 0-2 Borowik Bachowice  
Victoria Półwieś 1-7 Gronie Zagórnik  
Strzelec Bęczyn 2-1 Skawa Witanowice  
Spartak Przybradz 2-3 Orzeł Radocza  
Przełęcz Kossowa 2-5 Sokół Chrząstowice  

 

 

Kolejka 13 - 17 kwietnia

 

 

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Przełęcz Kossowa 5-3 Wikliniarz Woźniki  
Sokół Chrząstowice 3-1 Leskowiec II Rzyki  
Orzeł Radocza 4-4 Strzelec Bęczyn  
Skawa Witanowice 3-0 Victoria Półwieś  
Gronie Zagórnik 0-1 Borowik Bachowice  

 

 

Kolejka 14 - 23 kwietnia

 

 

Pauza: Strzelec Bęczyn.
 
Skawa Witanowice 2-0 Borowik Bachowice  
Wikliniarz Woźniki 2-1 Gronie Zagórnik  
Victoria Półwieś 4-7 Orzeł Radocza  
Spartak Przybradz 3-10 Sokół Chrząstowice  
Leskowiec II Rzyki 4-3 Przełęcz Kossowa  

 

 

Kolejka 15 - 3 maja

 

 

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Leskowiec II Rzyki 1-0 Wikliniarz Woźniki  
Przełęcz Kossowa 5-0 Spartak Przybradz  
Sokół Chrząstowice 4-4 Strzelec Bęczyn  
Orzeł Radocza 0-5 Borowik Bachowice  
Skawa Witanowice 2-0 Gronie Zagórnik  

 

 

Kolejka 16 - 8 maja

 

 

Pauza: Borowik Bachowice.
 
Wikliniarz Woźniki 3-5 Skawa Witanowice  
Gronie Zagórnik 6-3 Orzeł Radocza  
Victoria Półwieś 1-8 Sokół Chrząstowice  
Strzelec Bęczyn 2-1 Przełęcz Kossowa  
Spartak Przybradz 1-7 Leskowiec II Rzyki  

 

 

Kolejka 17 - 15 maja

 

 

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Spartak Przybradz 0-0 Wikliniarz Woźniki  
Leskowiec II Rzyki 7-1 Strzelec Bęczyn  
Przełęcz Kossowa 7-2 Victoria Półwieś  
Sokół Chrząstowice 1-1 Borowik Bachowice  
Orzeł Radocza 5-1 Skawa Witanowice  

 

 

Kolejka 18 - 22 maja

 

 

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Wikliniarz Woźniki 2-5 Orzeł Radocza  
Gronie Zagórnik 1-5 Sokół Chrząstowice  
Borowik Bachowice 0-3 Przełęcz Kossowa  
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 2-1
Victoria Półwieś 0-2 Leskowiec II Rzyki  
Strzelec Bęczyn 9-1 Spartak Przybradz  

 

 

Kolejka 19 - 29 maja

 

 

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Strzelec Bęczyn 0-3 Wikliniarz Woźniki  
Spartak Przybradz 6-3 Victoria Półwieś  
Leskowiec II Rzyki 2-2 Borowik Bachowice  
Przełęcz Kossowa 3-0 Gronie Zagórnik  
(wo)
Sokół Chrząstowice 2-0 Skawa Witanowice  

 

 

Kolejka 20 - 5 czerwca

 

 

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Orzeł Radocza 2-3 Sokół Chrząstowice  
Skawa Witanowice 4-2 Przełęcz Kossowa  
Gronie Zagórnik 5-6 Leskowiec II Rzyki 8 czerwca
w pierwotnym terminie (5 czerwca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Borowik Bachowice 3-0 Spartak Przybradz  
Victoria Półwieś 0-6 Strzelec Bęczyn  

 

 

Kolejka 21 - 12 czerwca

 

 

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Victoria Półwieś 0-6 Wikliniarz Woźniki  
Strzelec Bęczyn 3-0 Borowik Bachowice  
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 1-4
Spartak Przybradz 1-0 Gronie Zagórnik  
Leskowiec II Rzyki 2-1 Skawa Witanowice  
Przełęcz Kossowa 4-3 Orzeł Radocza  

 

Kolejka 22 - 19 czerwca

 

 

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Wikliniarz Woźniki 3-1 Sokół Chrząstowice  
Orzeł Radocza 1-3 Leskowiec II Rzyki  
Skawa Witanowice 4-3 Spartak Przybradz  
Gronie Zagórnik 8-2 Strzelec Bęczyn  
Borowik Bachowice 9-0 Victoria Półwieś  

 

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leskowiec II Rzyki 20 46 15 1 4 70-41 9 1 0 36-14 6 0 4 34-27            
2.  Sokół Chrząstowice 20 43 13 4 3 84-36 7 3 0 44-16 6 1 3 40-20            
3.  Przełęcz Kossowa 20 39 12 3 5 70-41 8 1 1 40-17 4 2 4 30-24            
4.  Borowik Bachowice 20 37 11 4 5 44-23 6 1 3 27-13 5 3 2 17-10            
5.  Strzelec Bęczyn 20 31 9 4 7 57-62 7 0 3 31-22 2 4 4 26-40 2 4 1 1 0 3-2
6.  Skawa Witanowice 20 31 10 1 9 50-40 7 1 2 26-16 3 0 7 24-24 2 1 0 1 1 2-3
7.  Orzeł Radocza 20 29 9 2 9 58-54 5 1 4 26-21 4 1 5 32-33            
8.  Gronie Zagórnik 20 28 9 1 10 55-49 6 1 3 37-23 3 0 7 18-26            
9.  Wikliniarz Woźniki 20 17 5 2 13 43-50 3 1 6 27-28 2 1 7 16-22            
10.  Spartak Przybradz 20 9 2 3 15 27-91 2 2 6 18-40 0 1 9 9-51            
11.  Victoria Półwieś 20 7 2 1 17 25-96 0 1 9 10-51 2 0 8 15-45            
W związku z udziałem pierwszego zespołu Leskowca Rzyki w rozgrywkach klasy B zamiast drugiej drużyny tego klubu awans wywalczyła Przełęcz Kossowa.

Najbliższe spotkanie

Borowik BachowiceSokół Chrząstowice
Borowik Bachowice   Sokół Chrząstowice
2017-09-24, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół ChrząstowiceNadwiślanka Brzeźnica
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
2017-09-17, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Sokół Frydrychowice - Gród Gordzisko
Victoria Półwieś - Przełęcz Kossowa
Amator Babica - Skawa Jaroszowice
Wisła Łączany - Halniak Targanice
Nadwiślanka Brzeźnica - Skawa Witanowice
Borowik Bachowice - Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki - Czarni Koziniec

Zegar

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Statystyki drużyny