B-klasa » Wadowice II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 319, wczoraj: 94
ogółem: 2 245 811
statystyki szczegółowe
Kolejka 1 - 23 sierpnia
Gronie Zagórnik | 2-1 | Wikliniarz Woźniki | |
Halny Andrychów | 7-2 | Victoria Półwieś | |
Leskowiec II Rzyki | 5-5 | Strzelec Bęczyn | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 10-1 | Spartak Przybradz | |
Orzeł Radocza | 4-3 | Sokół Chrząstowice |
Kolejka 2 - 30 sierpnia |
Wikliniarz Woźniki | 1-5 | Sokół Chrząstowice | |
Spartak Przybradz | 1-1 | Orzeł Radocza | |
Strzelec Bęczyn | 3-1 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
Victoria Półwieś | 1-2 | Leskowiec II Rzyki | |
Gronie Zagórnik | 0-1 | Halny Andrychów |
Kolejka 3 - 6 września |
Halny Andrychów | 1-0 | Wikliniarz Woźniki | |
Leskowiec II Rzyki | 1-2 | Gronie Zagórnik | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 8-2 | Victoria Półwieś | |
Orzeł Radocza | 7-0 | Strzelec Bęczyn | |
Sokół Chrząstowice | 8-1 | Spartak Przybradz |
Kolejka 4 - 13 września |
Wikliniarz Woźniki | 4-2 | Spartak Przybradz | |
Strzelec Bęczyn | 0-2 | Sokół Chrząstowice | |
Victoria Półwieś | 1-3 | Orzeł Radocza | |
Gronie Zagórnik | 4-2 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
Halny Andrychów | 2-2 | Leskowiec II Rzyki |
Kolejka 5 - 20 września |
Leskowiec II Rzyki | 2-2 | Wikliniarz Woźniki | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 1-0 | Halny Andrychów | |
Orzeł Radocza | 0-1 | Gronie Zagórnik | |
Sokół Chrząstowice | 3-3 | Victoria Półwieś | |
Spartak Przybradz | 2-7 | Strzelec Bęczyn |
Kolejka 6 - 27 września |
Wikliniarz Woźniki | 2-0 | Strzelec Bęczyn | |
Victoria Półwieś | 1-3 | Spartak Przybradz | |
Gronie Zagórnik | 1-2 | Sokół Chrząstowice | |
Halny Andrychów | 1-3 | Orzeł Radocza | |
Leskowiec II Rzyki | 4-1 | Nadwiślanka Brzeźnica |
Kolejka 7 - 4 października |
Nadwiślanka Brzeźnica | 3-0 | Wikliniarz Woźniki | |
(wo) | |||
przerwany przy stanie 1-1 | |||
Orzeł Radocza | 2-2 | Leskowiec II Rzyki | |
Sokół Chrząstowice | 3-2 | Halny Andrychów | |
Spartak Przybradz | 1-3 | Gronie Zagórnik | |
Strzelec Bęczyn | 4-2 | Victoria Półwieś |
Kolejka 8 - 11 października |
Wikliniarz Woźniki | 4-1 | Victoria Półwieś | |
Gronie Zagórnik | 4-0 | Strzelec Bęczyn | |
Halny Andrychów | 4-1 | Spartak Przybradz | |
Leskowiec II Rzyki | 5-8 | Sokół Chrząstowice | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 2-1 | Orzeł Radocza |
Kolejka 9 - 25 października |
Orzeł Radocza | 2-1 | Wikliniarz Woźniki | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Sokół Chrząstowice | 2-4 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Spartak Przybradz | 1-4 | Leskowiec II Rzyki | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Strzelec Bęczyn | 1-4 | Halny Andrychów | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Victoria Półwieś | 4-2 | Gronie Zagórnik | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 10 - 20 czerwca |
Wikliniarz Woźniki | 1-4 | Gronie Zagórnik | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Victoria Półwieś | 7-0 | Halny Andrychów | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Strzelec Bęczyn | 0-3 | Leskowiec II Rzyki | |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Spartak Przybradz | 3-5 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Sokół Chrząstowice | 4-4 | Orzeł Radocza | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 11 - 25 kwietnia |
Sokół Chrząstowice | 4-0 | Wikliniarz Woźniki | |
Orzeł Radocza | 3-0 | Spartak Przybradz | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 4-3 | Strzelec Bęczyn | |
Leskowiec II Rzyki | 2-0 | Victoria Półwieś | |
Halny Andrychów | 3-2 | Gronie Zagórnik |
Kolejka 12 - 2 maja |
Wikliniarz Woźniki | 2-1 | Halny Andrychów | 1 maja |
Gronie Zagórnik | 1-2 | Leskowiec II Rzyki | |
Victoria Półwieś | 4-5 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
Strzelec Bęczyn | 3-6 | Orzeł Radocza | |
Spartak Przybradz | 2-6 | Sokół Chrząstowice |
Kolejka 13 - 9 maja |
Spartak Przybradz | 0-4 | Wikliniarz Woźniki | |
Sokół Chrząstowice | 6-0 | Strzelec Bęczyn | |
Orzeł Radocza | 2-0 | Victoria Półwieś | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 4-0 | Gronie Zagórnik | |
Leskowiec II Rzyki | 3-3 | Halny Andrychów |
Kolejka 14 - 16 maja |
Wikliniarz Woźniki | 3-0 | Leskowiec II Rzyki | 3 czerwca |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Halny Andrychów | 2-3 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
Gronie Zagórnik | 1-3 | Orzeł Radocza | 3 czerwca |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Victoria Półwieś | 2-3 | Sokół Chrząstowice | 3 czerwca |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Strzelec Bęczyn | 0-3 | Spartak Przybradz | 3 czerwca |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 15 - 23 maja |
Strzelec Bęczyn | 0-3 | Wikliniarz Woźniki | 9 czerwca |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Spartak Przybradz | 3-2 | Victoria Półwieś | 27 czerwca |
w pierwotnym (23 maja) i drugim terminie (9 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Sokół Chrząstowice | 4-2 | Gronie Zagórnik | |
Orzeł Radocza | 2-1 | Halny Andrychów | 9 czerwca |
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Nadwiślanka Brzeźnica | 12-1 | Leskowiec II Rzyki |
Kolejka 16 - 30 maja |
Wikliniarz Woźniki | 2-5 | Nadwiślanka Brzeźnica | |
Leskowiec II Rzyki | 3-1 | Orzeł Radocza | |
Halny Andrychów | 0-2 | Sokół Chrząstowice | |
Gronie Zagórnik | 7-0 | Spartak Przybradz | |
Victoria Półwieś | 0-0 | Strzelec Bęczyn |
Kolejka 17 - 6 czerwca |
Victoria Półwieś | 2-1 | Wikliniarz Woźniki | |
Strzelec Bęczyn | 0-3 | Gronie Zagórnik | |
(wo) | |||
Spartak Przybradz | 0-7 | Halny Andrychów | |
Sokół Chrząstowice | 3-0 | Leskowiec II Rzyki | |
Orzeł Radocza | 0-5 | Nadwiślanka Brzeźnica |
Kolejka 18 - 13 czerwca |
Wikliniarz Woźniki | 0-6 | Orzeł Radocza | |
Nadwiślanka Brzeźnica | 5-2 | Sokół Chrząstowice | |
Leskowiec II Rzyki | 5-1 | Spartak Przybradz | |
Halny Andrychów | 3-0 | Strzelec Bęczyn | |
(wo) | |||
Gronie Zagórnik | 8-2 | Victoria Półwieś |
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Nadwiślanka Brzeźnica | 18 | 45 | 15 | 0 | 3 | 80-34 | 9 | 0 | 0 | 49-10 | 6 | 0 | 3 | 31-24 | ||||||
2. | Sokół Chrząstowice | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 70-36 | 6 | 2 | 1 | 37-16 | 7 | 0 | 2 | 33-20 | ||||||
3. | Orzeł Radocza | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 50-29 | 6 | 1 | 2 | 22-13 | 5 | 2 | 2 | 28-16 | ||||||
4. | Gronie Zagórnik | 18 | 30 | 10 | 0 | 8 | 47-31 | 5 | 0 | 4 | 28-13 | 5 | 0 | 4 | 19-18 | ||||||
5. | Leskowiec II Rzyki | 18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 46-48 | 4 | 3 | 2 | 30-23 | 4 | 2 | 3 | 16-25 | ||||||
6. | Halny Andrychów | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 42-34 | 5 | 1 | 3 | 23-15 | 3 | 1 | 5 | 19-19 | ||||||
7. | Wikliniarz Woźniki | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 31-40 | 5 | 0 | 4 | 19-24 | 2 | 1 | 6 | 12-16 | ||||||
8. | Strzelec Bęczyn | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 26-60 | 2 | 0 | 7 | 11-27 | 1 | 2 | 6 | 15-33 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-2 |
9. | Victoria Półwieś | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 36-60 | 3 | 1 | 5 | 22-19 | 0 | 1 | 8 | 14-41 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-4 |
10. | Spartak Przybradz | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 25-81 | 1 | 1 | 7 | 13-39 | 2 | 0 | 7 | 12-42 | ||||||
Strzelec Bęczyn wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce. |
Victoria Półwieś | 2:5 | Sokół Chrząstowice |
2022-09-24, 17:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 8 | ||||||||||||||||||
|
|