Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wikliniarz Woźniki - Sokół Frydrychowice 6:1
  • Czarni Koziniec - Borowik Bachowice 0:6
  • Sokół Chrząstowice - Nadwiślanka Brzeźnica 1:4
  • Skawa Witanowice - Wisła Łączany 0:5
  • Halniak Targanice - Amator Babica
  • Skawa Jaroszowice - Victoria Półwieś 3:0
  • Przełęcz Kossowa - Gród Gordzisko
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Wikliniarz Woźniki 6:1 Sokół Frydrychowice
Czarni Koziniec 0:6 Borowik Bachowice
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
Skawa Witanowice 0:5 Wisła Łączany
Halniak Targanice Amator Babica
Skawa Jaroszowice 3:0 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa Gród Gordzisko

Losowa galeria

Sokół Chrząstowice - Victoria Półwieś
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 86
ogółem: 665 736

statystyki szczegółowe

sezon 2009/2010

Kolejka 1 - 23 sierpnia

 

Gronie Zagórnik 2-1 Wikliniarz Woźniki  
Halny Andrychów 7-2 Victoria Półwieś  
Leskowiec II Rzyki 5-5 Strzelec Bęczyn  
Nadwiślanka Brzeźnica 10-1 Spartak Przybradz  
Orzeł Radocza 4-3 Sokół Chrząstowice  

 

Kolejka 2 - 30 sierpnia

 

Wikliniarz Woźniki 1-5 Sokół Chrząstowice  
Spartak Przybradz 1-1 Orzeł Radocza  
Strzelec Bęczyn 3-1 Nadwiślanka Brzeźnica  
Victoria Półwieś 1-2 Leskowiec II Rzyki  
Gronie Zagórnik 0-1 Halny Andrychów  

 

Kolejka 3 - 6 września

 

Halny Andrychów 1-0 Wikliniarz Woźniki  
Leskowiec II Rzyki 1-2 Gronie Zagórnik  
Nadwiślanka Brzeźnica 8-2 Victoria Półwieś  
Orzeł Radocza 7-0 Strzelec Bęczyn  
Sokół Chrząstowice 8-1 Spartak Przybradz  

 

Kolejka 4 - 13 września

 

Wikliniarz Woźniki 4-2 Spartak Przybradz  
Strzelec Bęczyn 0-2 Sokół Chrząstowice  
Victoria Półwieś 1-3 Orzeł Radocza  
Gronie Zagórnik 4-2 Nadwiślanka Brzeźnica  
Halny Andrychów 2-2 Leskowiec II Rzyki  

 

Kolejka 5 - 20 września

 

Leskowiec II Rzyki 2-2 Wikliniarz Woźniki  
Nadwiślanka Brzeźnica 1-0 Halny Andrychów  
Orzeł Radocza 0-1 Gronie Zagórnik  
Sokół Chrząstowice 3-3 Victoria Półwieś  
Spartak Przybradz 2-7 Strzelec Bęczyn  

 

Kolejka 6 - 27 września

 

Wikliniarz Woźniki 2-0 Strzelec Bęczyn  
Victoria Półwieś 1-3 Spartak Przybradz  
Gronie Zagórnik 1-2 Sokół Chrząstowice  
Halny Andrychów 1-3 Orzeł Radocza  
Leskowiec II Rzyki 4-1 Nadwiślanka Brzeźnica  

 

Kolejka 7 - 4 października

 

Nadwiślanka Brzeźnica 3-0 Wikliniarz Woźniki  
(wo)
przerwany przy stanie 1-1
Orzeł Radocza 2-2 Leskowiec II Rzyki  
Sokół Chrząstowice 3-2 Halny Andrychów  
Spartak Przybradz 1-3 Gronie Zagórnik  
Strzelec Bęczyn 4-2 Victoria Półwieś  

 

Kolejka 8 - 11 października

 

Wikliniarz Woźniki 4-1 Victoria Półwieś  
Gronie Zagórnik 4-0 Strzelec Bęczyn  
Halny Andrychów 4-1 Spartak Przybradz  
Leskowiec II Rzyki 5-8 Sokół Chrząstowice  
Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Orzeł Radocza  

 

Kolejka 9 - 25 października

 

Orzeł Radocza 2-1 Wikliniarz Woźniki  
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Chrząstowice 2-4 Nadwiślanka Brzeźnica  
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spartak Przybradz 1-4 Leskowiec II Rzyki  
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Strzelec Bęczyn 1-4 Halny Andrychów  
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Półwieś 4-2 Gronie Zagórnik  
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

 

Kolejka 10 - 20 czerwca

 

Wikliniarz Woźniki 1-4 Gronie Zagórnik  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Półwieś 7-0 Halny Andrychów  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Strzelec Bęczyn 0-3 Leskowiec II Rzyki  
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Spartak Przybradz 3-5 Nadwiślanka Brzeźnica  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Chrząstowice 4-4 Orzeł Radocza  
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

 

Kolejka 11 - 25 kwietnia

 

Sokół Chrząstowice 4-0 Wikliniarz Woźniki  
Orzeł Radocza 3-0 Spartak Przybradz  
Nadwiślanka Brzeźnica 4-3 Strzelec Bęczyn  
Leskowiec II Rzyki 2-0 Victoria Półwieś  
Halny Andrychów 3-2 Gronie Zagórnik  

 

Kolejka 12 - 2 maja

 

Wikliniarz Woźniki 2-1 Halny Andrychów 1 maja
Gronie Zagórnik 1-2 Leskowiec II Rzyki  
Victoria Półwieś 4-5 Nadwiślanka Brzeźnica  
Strzelec Bęczyn 3-6 Orzeł Radocza  
Spartak Przybradz 2-6 Sokół Chrząstowice  

 

Kolejka 13 - 9 maja

 

Spartak Przybradz 0-4 Wikliniarz Woźniki  
Sokół Chrząstowice 6-0 Strzelec Bęczyn  
Orzeł Radocza 2-0 Victoria Półwieś  
Nadwiślanka Brzeźnica 4-0 Gronie Zagórnik  
Leskowiec II Rzyki 3-3 Halny Andrychów  

 

Kolejka 14 - 16 maja

 

Wikliniarz Woźniki 3-0 Leskowiec II Rzyki 3 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Halny Andrychów 2-3 Nadwiślanka Brzeźnica  
Gronie Zagórnik 1-3 Orzeł Radocza 3 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Półwieś 2-3 Sokół Chrząstowice 3 czerwca
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Strzelec Bęczyn 0-3 Spartak Przybradz 3 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

Kolejka 15 - 23 maja

 

Strzelec Bęczyn 0-3 Wikliniarz Woźniki 9 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartak Przybradz 3-2 Victoria Półwieś 27 czerwca
w pierwotnym (23 maja) i drugim terminie (9 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Chrząstowice 4-2 Gronie Zagórnik  
Orzeł Radocza 2-1 Halny Andrychów 9 czerwca
w pierwotnym terminie (23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślanka Brzeźnica 12-1 Leskowiec II Rzyki  

 

Kolejka 16 - 30 maja

 

Wikliniarz Woźniki 2-5 Nadwiślanka Brzeźnica  
Leskowiec II Rzyki 3-1 Orzeł Radocza  
Halny Andrychów 0-2 Sokół Chrząstowice  
Gronie Zagórnik 7-0 Spartak Przybradz  
Victoria Półwieś 0-0 Strzelec Bęczyn  

 

Kolejka 17 - 6 czerwca

 

Victoria Półwieś 2-1 Wikliniarz Woźniki  
Strzelec Bęczyn 0-3 Gronie Zagórnik  
(wo)
Spartak Przybradz 0-7 Halny Andrychów  
Sokół Chrząstowice 3-0 Leskowiec II Rzyki  
Orzeł Radocza 0-5 Nadwiślanka Brzeźnica  

 

Kolejka 18 - 13 czerwca
Wikliniarz Woźniki 0-6 Orzeł Radocza  
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Sokół Chrząstowice  
Leskowiec II Rzyki 5-1 Spartak Przybradz  
Halny Andrychów 3-0 Strzelec Bęczyn  
(wo)
Gronie Zagórnik 8-2 Victoria Półwieś

 

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślanka Brzeźnica 18 45 15 0 3 80-34 9 0 0 49-10 6 0 3 31-24            
2.  Sokół Chrząstowice 18 41 13 2 3 70-36 6 2 1 37-16 7 0 2 33-20            
3.  Orzeł Radocza 18 36 11 3 4 50-29 6 1 2 22-13 5 2 2 28-16            
4.  Gronie Zagórnik 18 30 10 0 8 47-31 5 0 4 28-13 5 0 4 19-18            
5.  Leskowiec II Rzyki 18 29 8 5 5 46-48 4 3 2 30-23 4 2 3 16-25            
6.  Halny Andrychów 18 26 8 2 8 42-34 5 1 3 23-15 3 1 5 19-19            
7.  Wikliniarz Woźniki 18 22 7 1 10 31-40 5 0 4 19-24 2 1 6 12-16            
8.  Strzelec Bęczyn 18 11 3 2 13 26-60 2 0 7 11-27 1 2 6 15-33 2 4 1 1 0 4-2
9.  Victoria Półwieś 18 11 3 2 13 36-60 3 1 5 22-19 0 1 8 14-41 2 1 0 1 1 2-4
10.  Spartak Przybradz 18 10 3 1 14 25-81 1 1 7 13-39 2 0 7 12-42            
Strzelec Bęczyn wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.

Najbliższe spotkanie

Borowik BachowiceSokół Chrząstowice
Borowik Bachowice   Sokół Chrząstowice
2017-09-24, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół ChrząstowiceNadwiślanka Brzeźnica
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
2017-09-17, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Sokół Frydrychowice - Gród Gordzisko
Victoria Półwieś - Przełęcz Kossowa
Amator Babica - Skawa Jaroszowice
Wisła Łączany - Halniak Targanice
Nadwiślanka Brzeźnica - Skawa Witanowice
Borowik Bachowice - Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki - Czarni Koziniec

Zegar

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Statystyki drużyny