Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Środa 20:30 orlik Brzećnica, Piątek 19:00 Boisko
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Sosnowianka Stanisław Dolny - Sokół Chrząstowice 3:3
  • Sokół Chrząstowice - Leskowiec Rzyki 3:2
  • Orzeł Ryczów(Junior Starszy) - Sokół Chrząstowice 2:5
  • Wisła Łączany - Sokół Chrząstowice 1:4
  • Sokół Chrząstowice - Dąb Paszkówka 1:5
  •        

Logowanie

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » B-klasa

Wyniki

Mecze sparingowe
KS Sosnowianka Stanisław Dolny 3:3 Sokół Chrząstowice
Sokół Chrząstowice 3:2 Leskowiec Rzyki
Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice
Wisła Łączany 1:4 Sokół Chrząstowice
Sokół Chrząstowice 1:5 Dąb Paszkówka

Losowa galeria

Sparingi
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2018/19

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 181
ogółem: 710 299

statystyki szczegółowe

sezon 2008/2009

 

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Gronie Zagórnik 4-2 Amator Babica
Strzelec Bęczyn 0-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 3-2 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 2-0 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 0-0 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 1-6 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Victoria Półwieś 2-2 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 1-0 Sokół Chrząstowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-1 Skawa Witanowice
Amator Babica 6-1 Strzelec Bęczyn
Spartak Przybradz 2-3 Gronie Zagórnik
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Strzelec Bęczyn 3-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 1-1 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 1-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Orzeł Radocza 1-1 Wikliniarz Woźniki
Leskowiec II Rzyki 5-1 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 2-1 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 4 - 6-7 września

Wikliniarz Woźniki 1-1 Leskowiec II Rzyki
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 2-0 Orzeł Radocza
Amator Babica 2-3 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 2-3 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 1-1 Strzelec Bęczyn
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Victoria Półwieś

Kolejka 5 - 13-14 września

Skawa Witanowice 1-0 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 6-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 2-3 Amator Babica
Leskowiec II Rzyki 4-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Victoria Półwieś 0-2 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 4-1 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 6 - 20-21 września

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-1 Victoria Półwieś
Amator Babica 4-3 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 0-5 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 3-3 Sokół Chrząstowice
Strzelec Bęczyn 1-2 Skawa Witanowice
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 7 - 27-28 września

Sokół Chrząstowice 3-0 Strzelec Bęczyn
Orzeł Radocza 3-1 Gronie Zagórnik
Leskowiec II Rzyki 10-0 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 1-7 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 1-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 8 - 4-5 października

Amator Babica 1-3 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 2-3 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 1-4 Leskowiec II Rzyki
Strzelec Bęczyn 4-0 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 0-2 Sokół Chrząstowice
Nadwiślanka Brzeźnica 3-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)

Kolejka 9 - 11-12 października

Orzeł Radocza 1-2 Skawa Witanowice
Leskowiec II Rzyki 3-2 Strzelec Bęczyn
Victoria Półwieś 2-0 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 5-1 Spartak Przybradz
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 0-4 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 10 - 18-19 października

Spartak Przybradz 1-8 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Gronie Zagórnik 4-4 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 2-1 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 3-1 Leskowiec II Rzyki
Sokół Chrząstowice 2-3 Orzeł Radocza
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Amator Babica

Kolejka 11 - 25-26 października

Leskowiec II Rzyki 4-1 Sokół Chrząstowice
Victoria Półwieś 3-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 4-0 Strzelec Bęczyn
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 8-4 Gronie Zagórnik
Amator Babica 5-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 3-3 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 12 - 11 kwietnia

Amator Babica 2-0 Gronie Zagórnik
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-0 Strzelec Bęczyn
Wikliniarz Woźniki 0-1 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-3 Sokół Chrząstowice
Leskowiec II Rzyki 4-2 Orzeł Radocza
Nadwiślanka Brzeźnica 9-0 Spartak Przybradz

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Orzeł Radocza 4-1 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 3-3 Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice 2-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Strzelec Bęczyn 1-3 Amator Babica
Gronie Zagórnik 3-1 Spartak Przybradz
Leskowiec II Rzyki 4-1 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Spartak Przybradz 0-0 Strzelec Bęczyn
Amator Babica 3-1 Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-3 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 3-4 Leskowiec II Rzyki
Nadwiślanka Brzeźnica 4-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 15 - 1-3 maja

Leskowiec II Rzyki 3-0 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 1-3 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice 2-2 Amator Babica
Skawa Witanowice 3-0 Spartak Przybradz
Strzelec Bęczyn 0-7 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 1-3 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 16 - 9-10 maja

Gronie Zagórnik 2-0 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 2-7 Sokół Chrząstowice
Amator Babica 1-3 Orzeł Radocza
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-0 Leskowiec II Rzyki
Wikliniarz Woźniki 2-2 Victoria Półwieś
Nadwiślanka Brzeźnica 3-1 Strzelec Bęczyn

Kolejka 17 - 16-17 maja

Victoria Półwieś 1-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Leskowiec II Rzyki 4-1 Amator Babica
Orzeł Radocza 5-0 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 7-2 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 5-1 Strzelec Bęczyn
Wikliniarz Woźniki 2-7 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 18 - 23-24 maja

Strzelec Bęczyn 2-5 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 3-2 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 2-6 Leskowiec II Rzyki
Amator Babica 3-0 Victoria Półwieś
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-1 Wikliniarz Woźniki
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Skawa Witanowice

Kolejka 19 - 30-31 maja

Wikliniarz Woźniki 1-1 Amator Babica
Victoria Półwieś 1-0 Spartak Przybradz
Leskowiec II Rzyki 1-1 Gronie Zagórnik
Orzeł Radocza 10-1 Strzelec Bęczyn
Sokół Chrząstowice 5-1 Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-3 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Skawa Witanowice 0-1 Orzeł Radocza
Strzelec Bęczyn 1-5 Leskowiec II Rzyki
Gronie Zagórnik 5-0 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-4 Wikliniarz Woźniki
Amator Babica 2-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Nadwiślanka Brzeźnica 5-3 Sokół Chrząstowice

Kolejka 21 - 14 czerwca

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 6-1 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 2-0 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 4-3 Strzelec Bęczyn
Leskowiec II Rzyki 7-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 3-2 Sokół Chrząstowice
Amator Babica 3-4 Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 22 - 21 czerwca

Sokół Chrząstowice 5-1 Leskowiec II Rzyki
Skawa Witanowice 5-0 Victoria Półwieś
Strzelec Bęczyn 2-2 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 0-3 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
(wo)
na boisku 6-0
Spartak Przybradz 0-4 Amator Babica
Nadwiślanka Brzeźnica 6-2 Orzeł Radocza

 

TABELA LIGOWA SEZONU 2008/2009

1. Zaskawianka Zaskawie 22 48 15 3 4 68-34

2. Nadwiślanka Brzeźnica 22 47 15 2 5 85-44

3. Leskowiec II Rzyki 22 46 14 4 4 75-35

4. Amator Babica 22 39 12 3 7 61-40

5. Sokół Chrząstowice 22 36 11 3 8 68-47

6. Skawa Witanowice 22 35 11 2 9 40-43

7. Orzeł Radocza 22 32 9 5 8 54-42

8. Wikliniarz Woźniki 22 29 7 8 7 43-41

9. Gronie Zagórnik 22 28 8 4 10 46-53

10. Victoria Półwieś 22 18 5 3 14 30-64

11. Strzelec Bęczyn 22 16 4 4 14 30-68

12. Spartak Przybradz 22 1 0 1 21 16-105

Najbliższe spotkanie

Nadwiślanka BrzeźnicaSokół Chrząstowice
Nadwiślanka Brzeźnica   Sokół Chrząstowice
2018-08-19, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orzeł Ryczów(Junior Starszy)Sokół Chrząstowice
Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice
2018-08-12, 11:00:00
    relacja »
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Gronie Zagórnik - Wikliniarz Woźniki
Amator Babica - Borowik Bachowice
Leskowiec Rzyki - Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie - Dąb Tomice
Przełęcz Kossowa - Gród Grodzisko
Olimpia Chocznia - Huragan Inwałd
Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Chrząstowice

Zegar

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Chrząstowice - 17:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Statystyki drużyny