Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Halniak Targanice - Sokół Frydrychowice 8:0
  • Skawa Jaroszowice - Skawa Witanowice 0:1
  • Przełęcz Kossowa - Sokół Chrząstowice 4:1
  • Gród Grodzisko - Czarni Koziniec 5:2
  • Victoria Półwieś - Wikliniarz Woźniki 1:3
  • Amator Babica - Borowik Bachowice 2:3
  • Wisła Łączany - Nadwiślanka Brzeźnica 3:3
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Halniak Targanice 8:0 Sokół Frydrychowice
Skawa Jaroszowice 0:1 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 4:1 Sokół Chrząstowice
Gród Grodzisko 5:2 Czarni Koziniec
Victoria Półwieś 1:3 Wikliniarz Woźniki
Amator Babica 2:3 Borowik Bachowice
Wisła Łączany 3:3 Nadwiślanka Brzeźnica

Losowa galeria

Sokół - Gronie
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 226, wczoraj: 149
ogółem: 676 884

statystyki szczegółowe

sezon 2007/2008

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Gronie Zagórnik 1-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Leskowiec II Rzyki 4-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 2-1 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 3-1 Płomień Sosnowice
Strzelec Bęczyn 4-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 2-2 Sokół Chrząstowice

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-3 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 0-9 Skawa Witanowice
Płomień Sosnowice 3-2 Strzelec Bęczyn
Victoria Półwieś 3-4 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 1-1 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 0-2 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 3 - 1-2 września

Leskowiec II Rzyki 6-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Orzeł Radocza 1-2 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 4-1 Wikliniarz Woźniki
Strzelec Bęczyn 0-3 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 1-4 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 5-2 Spartak Przybradz

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-1 Spartak Przybradz
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Płomień Sosnowice 1-2 Sokół Chrząstowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Victoria Półwieś 0-3 Skawa Witanowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wikliniarz Woźniki 5-1 Strzelec Bęczyn
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Gronie Zagórnik 2-2 Przełęcz Kossowa
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Leskowiec II Rzyki 8-0 Orzeł Radocza
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 5 - 15-16 września

Orzeł Radocza 3-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Przełęcz Kossowa 2-0 Leskowiec II Rzyki
Strzelec Bęczyn 2-3 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 1-0 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 2-3 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-6 Płomień Sosnowice

Kolejka 6 - 22-23 września

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 7-1 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 3-2 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 1-0 Skawa Witanowice
Leskowiec II Rzyki 3-0 Strzelec Bęczyn
Orzeł Radocza 1-5 Przełęcz Kossowa

Kolejka 7 - 29-30 września

Przełęcz Kossowa 11-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Strzelec Bęczyn 2-0 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 4-1 Leskowiec II Rzyki
Sokół Chrząstowice 2-4 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 1-3 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 5-2 Victoria Półwieś

Kolejka 8 - 6-7 października

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-3 Victoria Półwieś
Wikliniarz Woźniki 4-2 Płomień Sosnowice
Gronie Zagórnik 7-1 Spartak Przybradz
Leskowiec II Rzyki 2-1 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 0-3 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 4-0 Strzelec Bęczyn

Kolejka 9 - 13-14 października

Strzelec Bęczyn 3-3 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 2-3 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 0-4 Leskowiec II Rzyki
Płomień Sosnowice 4-0 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 1-3 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 10 - 20-21 października

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-11 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 1-5 Victoria Półwieś
Leskowiec II Rzyki 0-5 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 4-0 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 3-3 Sokół Chrząstowice
Strzelec Bęczyn 0-4 Skawa Witanowice

Kolejka 11 - 27-28 października

Skawa Witanowice 3-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice 2-0 Strzelec Bęczyn
Spartak Przybradz 1-8 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 1-0 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 2-5 Leskowiec II Rzyki
Wikliniarz Woźniki 1-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-1 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 2-1 Leskowiec II Rzyki
Victoria Półwieś 1-1 Orzeł Radocza
Płomień Sosnowice 2-4 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 2-3 Strzelec Bęczyn
Sokół Chrząstowice 1-0 Skawa Witanowice

Kolejka 13 - 19-20 kwietnia

Sokół Chrząstowice 2-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice 10-0 Spartak Przybradz
Strzelec Bęczyn 1-6 Płomień Sosnowice
Przełęcz Kossowa 3-2 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 2-3 Wikliniarz Woźniki
Leskowiec II Rzyki 1-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-0 Leskowiec II Rzyki
Gronie Zagórnik 3-1 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 1-2 Przełęcz Kossowa
Victoria Półwieś 4-0 Strzelec Bęczyn
Płomień Sosnowice 0-0 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 0-8 Sokół Chrząstowice

Kolejka 15 - 3-4 maja

Spartak Przybradz 1-8 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice 1-4 Płomień Sosnowice
Skawa Witanowice 1-1 Victoria Półwieś
Strzelec Bęczyn 2-5 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 2-1 Gronie Zagórnik
Orzeł Radocza 3-0 Leskowiec II Rzyki

Kolejka 16 - 10-11 maja

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-1 Orzeł Radocza
Leskowiec II Rzyki 2-0 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 6-0 Strzelec Bęczyn
Wikliniarz Woźniki 1-0 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 2-3 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 4-0 Spartak Przybradz

Kolejka 17 - 17-18 maja

Płomień Sosnowice 0-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Spartak Przybradz 3-2 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 1-0 Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice 0-0 Gronie Zagórnik
Strzelec Bęczyn 0-3 Leskowiec II Rzyki
Przełęcz Kossowa 3-1 Orzeł Radocza

Kolejka 18 - 24-25 maja

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 4-3 Strzelec Bęczyn
Leskowiec II Rzyki 1-1 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 2-0 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 1-0 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 2-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Półwieś 1-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Płomień Sosnowice 2-2 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 1-5 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 3-0 Leskowiec II Rzyki
Skawa Witanowice 0-3 Orzeł Radocza
Strzelec Bęczyn 1-3 Przełęcz Kossowa

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-0 Strzelec Bęczyn
Przełęcz Kossowa 8-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 2-1 Sokół Chrząstowice
Leskowiec II Rzyki 11-1 Spartak Przybradz
Gronie Zagórnik 1-4 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Victoria Półwieś

Kolejka 21 - 15 czerwca

Wikliniarz Woźniki 3-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Victoria Półwieś 1-1 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 6-2 Leskowiec II Rzyki
Spartak Przybradz 1-4 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 2-3 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 3-1 Strzelec Bęczyn

Kolejka 22 - 22 czerwca

Zaskawianka Zaskawie  3-1    Skawa Witanowice

Strzelec Bęczyn             1-3    Sokół Chrząstowice

Przełęcz Kossowa         12-0  Spartak Przybradz

Orzeł Radocza                0-1    Płomień Sosnowice

Leskowiec II Rzyki         5-1    Victoria Półwieś

Gronie Zagórnik             1-0    Wikliniarz Woźniki

 

 

TABELA EZONU 2007/2008

1. Przełęcz Kossowa 22 55 17 4 1 89-29

2. Płomień Sosnowice 22 45 14 3 5 67-30

3. Wikliniarz Woźniki 22 42 13 3 6 52-34

4. Leskowiec II Rzyki 22 40 13 1 8 61-38

5. Gronie Zagórnik 22 39 12 3 7 42-30

6. Skawa Witanowice 22 33 9 6 7 49-30

7. Sokół Chrząstowice 22 32 10 2 10 51-41

8. Orzeł Radocza 22 30 9 3 10 37-43

9. Zaskawianka Zaskawie22 28 8 4 10 48-60

10. Victoria Półwieś 22 21 5 6 11 48-51

11. Strzelec Bęczyn 22 10 3 1 18 26-72

12. Spartak Przybradz 22 3 1 0 21 17-129

Najbliższe spotkanie

Halniak TarganiceSokół Chrząstowice
Halniak Targanice   Sokół Chrząstowice
2017-11-25, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Przełęcz KossowaSokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 4:1 Sokół Chrząstowice
2017-11-12, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Zegar

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Statystyki drużyny