B-klasa » Wadowice II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 40, wczoraj: 421
ogółem: 2 245 953
statystyki szczegółowe
TABELA SEZONU 2006/2007
1. Pogo
ń Bugaj 18 43 14 1 3 57-172. Sokół II Przytkowice 18 40 13 1 4 64-27
3. Przełęcz Kossowa 18 36 11 3 4 56-28
4. Płomień Sosnowice 18 32 10 2 6 38-29
5. Sokół Chrząstowice 18 31 10 1 7 55-31
6. Skawa Witanowice 18 27 8 3 7 33-30
7. Gronie Zagórnik 18 22 7 1 10 26-42
8. Wikliniarz Woźniki 18 17 5 2 11 19-60
9. Spartak Przybradz 18 6 1 3 14 18-64
10. Victoria Półwieś 18 6 1 3 14 21-59
Borowik II Bachowice wycofał się z rozgrywek przed sezonem.
Skawa Witanowice swoje mecze w roli gospodarza w rundzie jesiennej rozgrywa na boisku Orła Radocza.
Sokół II Przytkowice zrezygnował z awansu, w związku z czym z grupy I klasy C awansowały trzy zespoły.
Pauza: Skawa Witanowice, Pogoń Bugaj. | |||
Gronie Zagórnik | 2-1 | Spartak Przybradz | |
Sokół II Przytkowice | 5-1 | Płomień Sosnowice | |
Wikliniarz Woźniki | 1-0 | Sokół Chrząstowice | |
Przełęcz Kossowa | 7-0 | Victoria Półwieś |
Kolejka 2 - 27 sierpnia |
Pauza: Gronie Zagórnik, Victoria Półwieś. | |||
Sokół Chrząstowice | 0-2 | Przełęcz Kossowa | |
Płomień Sosnowice | 5-0 | Wikliniarz Woźniki | |
rozegrany w innym terminie | |||
Spartak Przybradz | 2-3 | Sokół II Przytkowice | |
Skawa Witanowice | 1-2 | Pogoń Bugaj |
Kolejka 3 - 3 września |
Pauza: Pogoń Bugaj, Sokół II Przytkowice. | |||
Gronie Zagórnik | 1-0 | Skawa Witanowice | |
Wikliniarz Woźniki | 1-1 | Spartak Przybradz | |
Przełęcz Kossowa | 3-1 | Płomień Sosnowice | |
Victoria Półwieś | 3-6 | Sokół Chrząstowice |
Kolejka 4 - 10 września |
Pauza: Sokół Chrząstowice , Wikliniarz Woźniki. | |||
Płomień Sosnowice | 5-0 | Victoria Półwieś | |
Spartak Przybradz | 1-8 | Przełęcz Kossowa | |
Skawa Witanowice | 2-4 | Sokół II Przytkowice | |
Pogoń Bugaj | 3-0 | Gronie Zagórnik |
Kolejka 5 - 17 września |
Pauza: Gronie Zagórnik, Przełęcz Kossowa. | |||
Sokół II Przytkowice | 4-5 | Pogoń Bugaj | |
Wikliniarz Woźniki | 1-2 | Skawa Witanowice | |
Victoria Półwieś | 1-1 | Spartak Przybradz | |
Sokół Chrząstowice | 6-1 | Płomień Sosnowice |
Kolejka 6 - 24 września |
Pauza: Płomień Sosnowice, Victoria Półwieś. | |||
Spartak Przybradz | 1-3 | Sokół Chrząstowice | |
Skawa Witanowice | 3-0 | Przełęcz Kossowa | |
Pogoń Bugaj | 3-0 | Wikliniarz Woźniki | |
Gronie Zagórnik | 1-2 | Sokół II Przytkowice |
Kolejka 7 - 1 października |
Pauza: Sokół II Przytkowice, Sokół Chrząstowice . | |||
Wikliniarz Woźniki | 2-0 | Gronie Zagórnik | |
Przełęcz Kossowa | 1-2 | Pogoń Bugaj | |
Victoria Półwieś | 1-1 | Skawa Witanowice | |
Płomień Sosnowice | 2-0 | Spartak Przybradz |
Kolejka 8 - 8 października |
Pauza: Spartak Przybradz, Płomień Sosnowice. | |||
Skawa Witanowice | 2-1 | Sokół Chrząstowice | |
Pogoń Bugaj | 5-0 | Victoria Półwieś | |
Gronie Zagórnik | 2-2 | Przełęcz Kossowa | |
Sokół II Przytkowice | 6-0 | Wikliniarz Woźniki |
Kolejka 9 - 15 października |
Pauza: Spartak Przybradz, Wikliniarz Woźniki. | |||
Przełęcz Kossowa | 3-0 | Sokół II Przytkowice | |
(wo) | |||
samowolne zejście drużyny Sokoła II z boiska w czasie meczu , na boisku 4-2 | |||
Victoria Półwieś | 2-3 | Gronie Zagórnik | |
Sokół Chrząstowice | 4-1 | Pogoń Bugaj | |
Płomień Sosnowice | 0-3 | Skawa Witanowice | |
(wo) | |||
w drużynie Płomienia wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 3-0 |
Kolejka 10 - 22 października |
Skawa Witanowice | 2-1 | Spartak Przybradz | |
Pogoń Bugaj | 3-0 | Płomień Sosnowice | |
(wo) | |||
na boisku 3-4 | |||
Gronie Zagórnik | 3-1 | Sokół Chrząstowice | |
Sokół II Przytkowice | 1-2 | Victoria Półwieś | |
Wikliniarz Woźniki | 0-0 | Przełęcz Kossowa |
Kolejka 11 - 29 października |
Pauza: Przełęcz Kossowa, Skawa Witanowice. | |||
Victoria Półwieś | 1-4 | Wikliniarz Woźniki | |
Sokół Chrząstowice | 3-2 | Sokół II Przytkowice | |
Płomień Sosnowice | 1-0 | Gronie Zagórnik | |
Spartak Przybradz | 0-4 | Pogoń Bugaj |
Kolejka 12 - 22 kwietnia |
Spartak Przybradz | 0-3 | Gronie Zagórnik | |
Płomień Sosnowice | 2-2 | Sokół II Przytkowice | |
Sokół Chrząstowice | 11-1 | Wikliniarz Woźniki | |
Victoria Półwieś | 0-1 | Przełęcz Kossowa | |
Pogoń Bugaj | 1-1 | Skawa Witanowice |
Kolejka 13 - 29 kwietnia |
Przełęcz Kossowa | 2-2 | Sokół Chrząstowice | |
Wikliniarz Woźniki | 0-4 | Płomień Sosnowice | |
Sokół II Przytkowice | 7-0 | Gronie Zagórnik | |
Skawa Witanowice | 4-2 | Victoria Półwieś | |
Pogoń Bugaj | 2-0 | Spartak Przybradz |
Kolejka 14 - 6 maja |
Sokół II Przytkowice | 9-1 | Spartak Przybradz | |
Płomień Sosnowice | 1-2 | Przełęcz Kossowa | |
Gronie Zagórnik | 5-1 | Wikliniarz Woźniki | |
Sokół Chrząstowice | 3-0 | Skawa Witanowice | |
Victoria Półwieś | 1-7 | Pogoń Bugaj |
Kolejka 15 - 13 maja |
Spartak Przybradz | 3-2 | Victoria Półwieś | |
Przełęcz Kossowa | 9-2 | Gronie Zagórnik | |
Wikliniarz Woźniki | 1-5 | Sokół II Przytkowice | |
Pogoń Bugaj | 4-1 | Sokół Chrząstowice | |
Skawa Witanowice | 2-4 | Płomień Sosnowice |
Kolejka 16 - 20 maja |
Skawa Witanowice | 4-0 | Gronie Zagórnik | |
Spartak Przybradz | 1-4 | Wikliniarz Woźniki | |
Sokół Chrząstowice | 1-0 | Victoria Półwieś | |
Sokół II Przytkowice | 2-1 | Przełęcz Kossowa | |
Płomień Sosnowice | 1-0 | Pogoń Bugaj |
Kolejka 17 - 27 maja |
Victoria Półwieś | 2-2 | Płomień Sosnowice | |
Sokół II Przytkowice | 6-0 | Skawa Witanowice | |
Gronie Zagórnik | 1-3 | Pogoń Bugaj | |
Sokół Chrząstowice | 8-2 | Spartak Przybradz | |
Przełęcz Kossowa | 7-0 | Wikliniarz Woźniki |
Kolejka 18 - 3 czerwca |
Przełęcz Kossowa | 5-2 | Spartak Przybradz | |
Pogoń Bugaj | 0-1 | Sokół II Przytkowice | |
Skawa Witanowice | 4-0 | Wikliniarz Woźniki | |
Płomień Sosnowice | 3-1 | Sokół Chrząstowice | |
Gronie Zagórnik | 2-0 | Victoria Półwieś |
Kolejka 19 - 10 czerwca |
Przełęcz Kossowa | 2-1 | Skawa Witanowice | |
Wikliniarz Woźniki | 0-3 | Pogoń Bugaj | |
Spartak Przybradz | 0-4 | Płomień Sosnowice | |
Sokół Chrząstowice | 3-1 | Gronie Zagórnik | |
Victoria Półwieś | 2-3 | Sokół II Przytkowice |
Kolejka 20 - 17 czerwca |
Pogoń Bugaj | 9-1 | Przełęcz Kossowa | |
Spartak Przybradz | 1-1 | Skawa Witanowice | |
Wikliniarz Woźniki | 3-2 | Victoria Półwieś | |
Sokół II Przytkowice | 2-1 | Sokół Chrząstowice | |
Gronie Zagórnik | 0-1 | Płomień Sosnowice |
Victoria Półwieś | 2:5 | Sokół Chrząstowice |
2022-09-24, 17:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 8 | ||||||||||||||||||
|
|