Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Halniak Targanice - Sokół Frydrychowice 8:0
  • Skawa Jaroszowice - Skawa Witanowice 0:1
  • Przełęcz Kossowa - Sokół Chrząstowice 4:1
  • Gród Grodzisko - Czarni Koziniec 5:2
  • Victoria Półwieś - Wikliniarz Woźniki 1:3
  • Amator Babica - Borowik Bachowice 2:3
  • Wisła Łączany - Nadwiślanka Brzeźnica 3:3
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Halniak Targanice 8:0 Sokół Frydrychowice
Skawa Jaroszowice 0:1 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 4:1 Sokół Chrząstowice
Gród Grodzisko 5:2 Czarni Koziniec
Victoria Półwieś 1:3 Wikliniarz Woźniki
Amator Babica 2:3 Borowik Bachowice
Wisła Łączany 3:3 Nadwiślanka Brzeźnica

Losowa galeria

Stare
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 234, wczoraj: 149
ogółem: 676 892

statystyki szczegółowe

sezon 2006/2007

 TABELA SEZONU 2006/2007

1. Pogoń Bugaj 18 43 14 1 3 57-17

2. Sokół II Przytkowice 18 40 13 1 4 64-27

3. Przełęcz Kossowa 18 36 11 3 4 56-28

4. Płomień Sosnowice 18 32 10 2 6 38-29

5. Sokół Chrząstowice 18 31 10 1 7 55-31

6. Skawa Witanowice 18 27 8 3 7 33-30

7. Gronie Zagórnik 18 22 7 1 10 26-42

8. Wikliniarz Woźniki 18 17 5 2 11 19-60

9. Spartak Przybradz 18 6 1 3 14 18-64

10. Victoria Półwieś 18 6 1 3 14 21-59

Borowik II Bachowice wycofał się z rozgrywek przed sezonem.

Skawa Witanowice swoje mecze w roli gospodarza w rundzie jesiennej rozgrywa na boisku Orła Radocza.

Sokół II Przytkowice zrezygnował z awansu, w związku z czym z grupy I klasy C awansowały trzy zespoły.

Pauza: Skawa Witanowice, Pogoń Bugaj.
 
Gronie Zagórnik 2-1 Spartak Przybradz
Sokół II Przytkowice 5-1 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 1-0 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 7-0 Victoria Półwieś

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Gronie Zagórnik, Victoria Półwieś.
 
Sokół Chrząstowice 0-2 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 5-0 Wikliniarz Woźniki
rozegrany w innym terminie
Spartak Przybradz 2-3 Sokół II Przytkowice
Skawa Witanowice 1-2 Pogoń Bugaj

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: Pogoń Bugaj, Sokół II Przytkowice.
 
Gronie Zagórnik 1-0 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 3-1 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 3-6 Sokół Chrząstowice

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Sokół Chrząstowice , Wikliniarz Woźniki.
 
Płomień Sosnowice 5-0 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-8 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 2-4 Sokół II Przytkowice
Pogoń Bugaj 3-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Gronie Zagórnik, Przełęcz Kossowa.
 
Sokół II Przytkowice 4-5 Pogoń Bugaj
Wikliniarz Woźniki 1-2 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-1 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 6-1 Płomień Sosnowice

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Płomień Sosnowice, Victoria Półwieś.
 
Spartak Przybradz 1-3 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 3-0 Przełęcz Kossowa
Pogoń Bugaj 3-0 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 1-2 Sokół II Przytkowice

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Sokół II Przytkowice, Sokół Chrząstowice .
 
Wikliniarz Woźniki 2-0 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 1-2 Pogoń Bugaj
Victoria Półwieś 1-1 Skawa Witanowice
Płomień Sosnowice 2-0 Spartak Przybradz

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: Spartak Przybradz, Płomień Sosnowice.
 
Skawa Witanowice 2-1 Sokół Chrząstowice
Pogoń Bugaj 5-0 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół II Przytkowice 6-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Spartak Przybradz, Wikliniarz Woźniki.
 
Przełęcz Kossowa 3-0 Sokół II Przytkowice
(wo)
samowolne zejście drużyny Sokoła II z boiska w czasie meczu , na boisku 4-2
Victoria Półwieś 2-3 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 4-1 Pogoń Bugaj
Płomień Sosnowice 0-3 Skawa Witanowice
(wo)
w drużynie Płomienia wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 3-0

Kolejka 10 - 22 października

Skawa Witanowice 2-1 Spartak Przybradz
Pogoń Bugaj 3-0 Płomień Sosnowice
(wo)
na boisku 3-4
Gronie Zagórnik 3-1 Sokół Chrząstowice
Sokół II Przytkowice 1-2 Victoria Półwieś
Wikliniarz Woźniki 0-0 Przełęcz Kossowa

Kolejka 11 - 29 października

Pauza: Przełęcz Kossowa, Skawa Witanowice.
 
Victoria Półwieś 1-4 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 3-2 Sokół II Przytkowice
Płomień Sosnowice 1-0 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 0-4 Pogoń Bugaj

Kolejka 12 - 22 kwietnia

Spartak Przybradz 0-3 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 2-2 Sokół II Przytkowice
Sokół Chrząstowice 11-1 Wikliniarz Woźniki
Victoria Półwieś 0-1 Przełęcz Kossowa
Pogoń Bugaj 1-1 Skawa Witanowice

Kolejka 13 - 29 kwietnia

Przełęcz Kossowa 2-2 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 0-4 Płomień Sosnowice
Sokół II Przytkowice 7-0 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 4-2 Victoria Półwieś
Pogoń Bugaj 2-0 Spartak Przybradz

Kolejka 14 - 6 maja

Sokół II Przytkowice 9-1 Spartak Przybradz
Płomień Sosnowice 1-2 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 5-1 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 3-0 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-7 Pogoń Bugaj

Kolejka 15 - 13 maja

Spartak Przybradz 3-2 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 9-2 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 1-5 Sokół II Przytkowice
Pogoń Bugaj 4-1 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 2-4 Płomień Sosnowice

Kolejka 16 - 20 maja

Skawa Witanowice 4-0 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 1-4 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 1-0 Victoria Półwieś
Sokół II Przytkowice 2-1 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 1-0 Pogoń Bugaj

Kolejka 17 - 27 maja

Victoria Półwieś 2-2 Płomień Sosnowice
Sokół II Przytkowice 6-0 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 1-3 Pogoń Bugaj
Sokół Chrząstowice 8-2 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 7-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 18 - 3 czerwca

Przełęcz Kossowa 5-2 Spartak Przybradz
Pogoń Bugaj 0-1 Sokół II Przytkowice
Skawa Witanowice 4-0 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 3-1 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 2-0 Victoria Półwieś

Kolejka 19 - 10 czerwca

Przełęcz Kossowa 2-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 0-3 Pogoń Bugaj
Spartak Przybradz 0-4 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 3-1 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 2-3 Sokół II Przytkowice

Kolejka 20 - 17 czerwca

Pogoń Bugaj 9-1 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 1-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 3-2 Victoria Półwieś
Sokół II Przytkowice 2-1 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 0-1 Płomień Sosnowice

Najbliższe spotkanie

Halniak TarganiceSokół Chrząstowice
Halniak Targanice   Sokół Chrząstowice
2017-11-25, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Przełęcz KossowaSokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 4:1 Sokół Chrząstowice
2017-11-12, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Zegar

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Statystyki drużyny