Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Środa 20:30 orlik Brzećnica, Piątek 19:00 Boisko
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Sosnowianka Stanisław Dolny - Sokół Chrząstowice 3:3
  • Sokół Chrząstowice - Leskowiec Rzyki 3:2
  • Orzeł Ryczów(Junior Starszy) - Sokół Chrząstowice 2:5
  • Wisła Łączany - Sokół Chrząstowice 1:4
  • Sokół Chrząstowice - Dąb Paszkówka 1:5
  •        

Logowanie

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » B-klasa

Wyniki

Mecze sparingowe
KS Sosnowianka Stanisław Dolny 3:3 Sokół Chrząstowice
Sokół Chrząstowice 3:2 Leskowiec Rzyki
Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice
Wisła Łączany 1:4 Sokół Chrząstowice
Sokół Chrząstowice 1:5 Dąb Paszkówka

Losowa galeria

Sparingi
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2018/19

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 136, wczoraj: 181
ogółem: 710 309

statystyki szczegółowe

sezon 2005/2006

1. Orzeł Radocza 22 48 15 3 4 61-28

2. Amator Babica 22 48 16 0 6 47-28

3. Huragan Inwałd 22 46 14 4 4 78-34

4. Sokół II Przytkowice 22 40 12 4 6 49-35

5. Pogoń Bugaj 22 40 12 4 6 56-44

6. Sokół Chrząstowice 22 37 12 1 9 59-38

7. Przełęcz Kossowa 22 35 10 5 7 49-33

8. Wikliniarz Woźniki 22 25 7 4 11 42-51

9. Skawa Witanowice 22 18 3 9 10 35-47

10. Spartak Przybradz 22 18 5 3 14 20-51

11. Płomień Sosnowice 22 14 4 2 16 28-81

12. Victoria Półwieś 22 7 2 1 19 18-72

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Orzeł Radocza 1-0 Amator Babica
Płomień Sosnowice 1-4 Pogoń Bugaj
Przełęcz Kossowa 1-1 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 2-4 Sokół Chrząstowice
Victoria Półwieś 1-2 Sokół II Przytkowice
Wikliniarz Woźniki 2-1 Huragan Inwałd

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Amator Babica 3-2 Huragan Inwałd
Sokół II Przytkowice 1-0 Wikliniarz Woźniki
 Sokół Chrząstowice 7-0 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 5-0 Spartak Przybradz
Pogoń Bugaj 1-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 8-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 3 - 4 września

Płomień Sosnowice 0-6 Amator Babica
Przełęcz Kossowa 1-2 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 3-5 Pogoń Bugaj
Victoria Półwieś 1-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 1-3 Sokół Chrząstowice
Huragan Inwałd 5-3 Sokół II Przytkowice

Kolejka 4 - 11 września

Amator Babica 1-0 Sokół II Przytkowice
Sokół Chrząstowice 0-4 Huragan Inwałd
Skawa Witanowice 1-1 Wikliniarz Woźniki
Pogoń Bugaj 6-1 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 3-0 Spartak Przybradz
Płomień Sosnowice 2-1 Przełęcz Kossowa

Kolejka 5 - 18 września

Przełęcz Kossowa 3-2 Amator Babica
Spartak Przybradz 1-2 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 1-4 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 4-0 Pogoń Bugaj
Huragan Inwałd 4-1 Skawa Witanowice
Sokół II Przytkowice 4-1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 6 - 25 września

Amator Babica 2-1 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 1-1 Sokół II Przytkowice
Pogoń Bugaj 2-2 Huragan Inwałd
Orzeł Radocza 2-0 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 1-0 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 3-0 Spartak Przybradz
(wo)

Kolejka 7 - 2 października

Spartak Przybradz 0-1 Amator Babica
Victoria Półwieś 1-2 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 6-1 Płomień Sosnowice
Huragan Inwałd 4-1 Orzeł Radocza
Sokół II Przytkowice 3-0 Pogoń Bugaj
Sokół Chrząstowice 3-0 Skawa Witanowice

Kolejka 8 - 9 października

Amator Babica 3-1 Skawa Witanowice
Pogoń Bugaj 1-3 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 1-1 Sokół II Przytkowice
Płomień Sosnowice 1-6 Huragan Inwałd
Przełęcz Kossowa 1-0 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 2-0 Victoria Półwieś

Kolejka 9 - 16 października

Victoria Półwieś 0-1 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 1-1 Spartak Przybradz
Huragan Inwałd 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół II Przytkowice 5-1 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 0-1 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 1-1 Pogoń Bugaj

Kolejka 10 - 23 października

Amator Babica 1-0 Pogoń Bugaj
Orzeł Radocza 3-2 Skawa Witanowice
Płomień Sosnowice 1-6 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 1-4 Sokół II Przytkowice
Spartak Przybradz 0-4 Huragan Inwałd
Victoria Półwieś 1-2 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 11 - 30 października

Wikliniarz Woźniki 0-7 Amator Babica
Huragan Inwałd 5-1 Victoria Półwieś
Sokół II Przytkowice 1-0 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 1-2 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 4-1 Płomień Sosnowice
Pogoń Bugaj 3-2 Orzeł Radocza

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Amator Babica 1-2 Orzeł Radocza
Pogoń Bugaj 3-2 Płomień Sosnowice
Skawa Witanowice 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 6-1 Spartak Przybradz
Sokół II Przytkowice 2-1 Victoria Półwieś
Huragan Inwałd 5-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 13 - 23 kwietnia

Huragan Inwałd 7-1 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 3-2 Sokół II Przytkowice
Victoria Półwieś 0-2 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 2-0 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 0-1 Pogoń Bugaj
Płomień Sosnowice 1-5 Orzeł Radocza

Kolejka 14 - 30 kwietnia

Amator Babica 2-0 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 0-1 Przełęcz Kossowa
Pogoń Bugaj 3-2 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 6-3 Victoria Półwieś
Sokół Chrząstowice 3-1 Wikliniarz Woźniki
Sokół II Przytkowice 3-3 Huragan Inwałd

Kolejka 15 - 3 maja

Sokół II Przytkowice 1-0 Amator Babica
Huragan Inwałd 5-1 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-0 Pogoń Bugaj
Spartak Przybradz 0-3 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 4-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 16 - 7 maja

Amator Babica 1-0 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 0-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 7-0 Victoria Półwieś
Pogoń Bugaj 1-5 Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice 1-1 Huragan Inwałd
Sokół Chrząstowice 3-0 Sokół II Przytkowice

Kolejka 17 - 14 maja

Sokół Chrząstowice 2-3 Amator Babica
Sokół II Przytkowice 5-0 Skawa Witanowice
Huragan Inwałd 2-5 Pogoń Bugaj
Wikliniarz Woźniki 2-3 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 3-2 Płomień Sosnowice
Spartak Przybradz 1-1 Przełęcz Kossowa

Kolejka 18 - 21 maja

Amator Babica 2-0 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 7-0 Victoria Półwieś
Płomień Sosnowice 1-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 1-2 Huragan Inwałd
Pogoń Bugaj 4-1 Sokół II Przytkowice
Skawa Witanowice 1-1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 19 - 28 maja

Skawa Witanowice 1-2 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 1-2 Pogoń Bugaj
Sokół II Przytkowice 1-1 Orzeł Radocza
Huragan Inwałd 4-0 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 2-7 Przełęcz Kossowa
Victoria Półwieś 0-1 Spartak Przybradz

Kolejka 20 - 4 czerwca

Amator Babica 2-0 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 2-1 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 6-2 Huragan Inwałd
Płomień Sosnowice 4-5 Sokół II Przytkowice
Orzeł Radocza 5-2 Sokół Chrząstowice
Pogoń Bugaj 6-3 Skawa Witanowice

Kolejka 21 - 11 czerwca

Pogoń Bugaj 5-2 Amator Babica
Skawa Witanowice 1-3 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 6-1 Płomień Sosnowice
Sokół II Przytkowice 3-2 Przełęcz Kossowa
Huragan Inwałd 5-0 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 7-3 Victoria Półwieś

Kolejka 22 - 18 czerwca

Amator Babica 4-2 Wikliniarz Woźniki
Victoria Półwieś 0-3 Huragan Inwałd
Spartak Przybradz 2-1 Sokół II Przytkowice
Przełęcz Kossowa 1-3 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 2-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 3-3 Pogoń Bugaj

 

 

Tabela Sezonu 2005/2006

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Nadwiślanka BrzeźnicaSokół Chrząstowice
Nadwiślanka Brzeźnica   Sokół Chrząstowice
2018-08-19, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orzeł Ryczów(Junior Starszy)Sokół Chrząstowice
Orzeł Ryczów(Junior Starszy) 2:5 Sokół Chrząstowice
2018-08-12, 11:00:00
    relacja »
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Gronie Zagórnik - Wikliniarz Woźniki
Amator Babica - Borowik Bachowice
Leskowiec Rzyki - Skawa Witanowice
Zaskawianka Zaskawie - Dąb Tomice
Przełęcz Kossowa - Gród Grodzisko
Olimpia Chocznia - Huragan Inwałd
Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Chrząstowice

Zegar

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

Nadwiślanka Brzeźnica - Sokół Chrząstowice - 17:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Statystyki drużyny