Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gród Grodzisko - Amator Babica 3:1
  • Przełęcz Kossowa - Wisła Łączany 3:4
  • Skawa Jaroszowice - Nadwiślanka Brzeźnica 3:2
  • Halniak Targanice - Borowik Bachowice 6:2
  • Skawa Witanowice - Wikliniarz Woźniki 3:4
  • Sokół Chrząstowice - Czarni Koziniec 5:3
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Gród Grodzisko 3:1 Amator Babica
Przełęcz Kossowa 3:4 Wisła Łączany
Skawa Jaroszowice 3:2 Nadwiślanka Brzeźnica
Halniak Targanice 6:2 Borowik Bachowice
Skawa Witanowice 3:4 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 5:3 Czarni Koziniec

Losowa galeria

kącik kibica
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 95
ogółem: 697 400

statystyki szczegółowe

sezon 2004/2005

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Skawa Witanowice 0-3 Dąb Tomice
Płomień Sosnowice 1-2 Orzeł Radocza
Huragan Inwałd 2-7 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 6-2 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 2-2 Sokół Chrząstowice

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza:Sokół Chrząstowice  .
 
Spartak Przybradz 3-6 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 1-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 4-0 Huragan Inwałd
Dąb Tomice 8-0 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 5-0 Skawa Witanowice

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Płomień Sosnowice 1-4 Wikliniarz Woźniki
Huragan Inwałd 4-2 Dąb Tomice
Przełęcz Kossowa 1-0 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 2-2 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 3-0 Spartak Przybradz

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Gronie Zagórnik 3-1 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 3-0 Victoria Półwieś
Dąb Tomice 1-0 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 1-1 Huragan Inwałd
Skawa Witanowice 6-2 Płomień Sosnowice

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Płomień Sosnowice.
 
Huragan Inwałd 3-0 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 2-0 Wikliniarz Woźniki
Victoria Półwieś 1-2 Dąb Tomice
Sokół Chrząstowice 2-2 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 1-3 Gronie Zagórnik

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Orzeł Radocza 9-0 Spartak Przybradz
Dąb Tomice 5-0 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 0-3 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 2-1 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 2-4 Huragan Inwałd

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Huragan Inwałd.
 
Przełęcz Kossowa 4-2 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 6-0 Skawa Witanowice
 Sokół Chrząstowice 7-1 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 2-4 Dąb Tomice
Gronie Zagórnik 1-1 Orzeł Radocza

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Dąb Tomice 2-3 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 0-0 Spartak Przybradz
Skawa Witanowice 5-1 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 1-5 Victoria Półwieś
Huragan Inwałd 1-0 Przełęcz Kossowa

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Victoria Półwieś 5-0 Huragan Inwałd
Sokół Chrząstowice 10-1 Płomień Sosnowice
Spartak Przybradz 4-3 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 2-1 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 2-2 Dąb Tomice

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Dąb Tomice.
 
Wikliniarz Woźniki 3-2 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 1-2 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 0-6 Spartak Przybradz
Huragan Inwałd 3-3 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 1-3 Victoria Półwieś

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Sokół Chrząstowice 1-0 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 3-3 Huragan Inwałd
Gronie Zagórnik 10-1 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 2-2 Skawa Witanowice
Dąb Tomice 3-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Dąb Tomice 4-1 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 8-0 Płomień Sosnowice
Gronie Zagórnik 2-1 Huragan Inwałd
Spartak Przybradz 2-1 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 2-1 Victoria Półwieś

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Pauza: Sokół Chrząstowice .
 
Victoria Półwieś 2-1 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 4-1 Gronie Zagórnik
Huragan Inwałd 4-2 Orzeł Radocza
Płomień Sosnowice 0-2 Dąb Tomice
Skawa Witanowice 1-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 14 - 24 kwietnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Wikliniarz Woźniki 5-1 Płomień Sosnowice
Dąb Tomice 2-1 Huragan Inwałd
Orzeł Radocza 1-0 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 3-1 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Sokół Chrząstowice 0-4 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 3-4 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 0-2 Dąb Tomice
Huragan Inwałd 3-0 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 1-3 Skawa Witanowice

Kolejka 16 - 8 maja

Pauza: Płomień Sosnowice.
 
Skawa Witanowice 3-1 Huragan Inwałd
Wikliniarz Woźniki 5-2 Przełęcz Kossowa
Dąb Tomice 3-0 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 1-3 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 3-0 Spartak Przybradz

Kolejka 17 - 15 maja

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Spartak Przybradz 3-4 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 5-1 Dąb Tomice
Victoria Półwieś 5-1 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 2-3 Skawa Witanowice
Huragan Inwałd 5-0 Płomień Sosnowice

Kolejka 18 - 22 maja

Pauza: Huragan Inwałd.
 
Płomień Sosnowice 2-1 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 4-4 Victoria Półwieś
Wikliniarz Woźniki 0-4 Sokół Chrząstowice
Dąb Tomice 3-1 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 1-4 Gronie Zagórnik

Kolejka 19 - 29 maja

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Gronie Zagórnik 1-3 Dąb Tomice
Spartak Przybradz 3-6 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 2-2 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 6-1 Płomień Sosnowice
Przełęcz Kossowa 0-0 Huragan Inwałd

Kolejka 20 - 5 czerwca

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Huragan Inwałd 7-3 Victoria Półwieś
Płomień Sosnowice 0-6 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 4-0 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 1-1 Gronie Zagórnik
Dąb Tomice 7-2 Orzeł Radocza

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Dąb Tomice.
 
Orzeł Radocza 3-4 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 4-1 Skawa Witanowice
Spartak Przybradz 6-1 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 4-1 Huragan Inwałd
Victoria Półwieś 7-3 Przełęcz Kossowa

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Przełęcz Kossowa 2-3 Sokół Chrząstowice
Huragan Inwałd 4-0 Spartak Przybradz
Płomień Sosnowice 4-2 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 4-0 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 1-1 Dąb Tomice

 

 

 

 

TABELA SEZONU 2004/2005

 

1. Dąb Tomice             20 47 15 2 3 60-24

2. Gronie Zagórnik      20 43 13 4 3 59-29

3.Sokół Chrząstowice 20 38 11 5 4 60-35

4. Victoria Półwieś     20 33 10 3 7 65-43

5. Huragan Inwałd      20 31 9 4 7 48-43

6. Skawa Witanowice 20 30 9 3 8 45-47

7. Orzeł Radocza        20 28 8 4 8 53-44

8. Wikliniarz Woźniki 20 25 7 4 9 38-45

9. Przełęcz Kossowa  20 17 5 2 13 31-39

10. Spartak Przybradz 20 15 4 3 13 38-66

11. Płomień Sosnowice 20 6 2 0 18 21-103

 

Najbliższe spotkanie

Skawa WitanowiceSokół Chrząstowice
Skawa Witanowice   Sokół Chrząstowice
2018-05-27, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół ChrząstowiceCzarni Koziniec
Sokół Chrząstowice 5:3 Czarni Koziniec
2018-05-13, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Sokół Frydrychowice - Sokół Chrząstowice
Czarni Koziniec - Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki - Halniak Targanice
Borowik Bachowice - Skawa Jaroszowice
Nadwiślanka Brzeźnica - Przełęcz Kossowa
Wisła Łączany - Gród Grodzisko

Zegar

Kalendarium

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

Statystyki drużyny