Sokół Chrząstowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening: Czwartek 18:30
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wikliniarz Woźniki - Sokół Frydrychowice 6:1
  • Czarni Koziniec - Borowik Bachowice 0:6
  • Sokół Chrząstowice - Nadwiślanka Brzeźnica 1:4
  • Skawa Witanowice - Wisła Łączany 0:5
  • Halniak Targanice - Amator Babica
  • Skawa Jaroszowice - Victoria Półwieś 3:0
  • Przełęcz Kossowa - Gród Gordzisko
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Wikliniarz Woźniki 6:1 Sokół Frydrychowice
Czarni Koziniec 0:6 Borowik Bachowice
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
Skawa Witanowice 0:5 Wisła Łączany
Halniak Targanice Amator Babica
Skawa Jaroszowice 3:0 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa Gród Gordzisko

Losowa galeria

Sokół Chrząstowice - Victoria Półwieś
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2016/17 ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pietax13 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 86
ogółem: 665 761

statystyki szczegółowe

sezon 2003/2004

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Wikliniarz Woźniki 0-2 Spartak Przybradz
Victoria Półwieś 2-2 Sokół Przytkowice
Sokół Chrząstowice 1-3 Orzeł Radocza
Huragan Inwałd 1-3 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 2-5 Amator Babica

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Amator Babica.
 
Gronie Zagórnik 3-1 Przełęcz Kossowa
Orzeł Radocza 3-3 Huragan Inwałd
Sokół Przytkowice 1-1 Sokół Chrząstowice
Spartak Przybradz 1-4 Victoria Półwieś
Skawa Witanowice 3-1 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Victoria Półwieś 4-1 Skawa Witanowice
Sokół Chrząstowice 1-1 Spartak Przybradz
Huragan Inwałd 2-3 Sokół Przytkowice
Przełęcz Kossowa 1-4 Orzeł Radocza
Amator Babica 7-2 Gronie Zagórnik

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Orzeł Radocza 0-1 Amator Babica
Sokół Przytkowice 1-1 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 3-2 Huragan Inwałd
Skawa Witanowice 1-2 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 2-3 Victoria Półwieś

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Sokół Chrząstowice 4-0 Wikliniarz Woźniki
Huragan Inwałd 4-0 Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa 1-3 Spartak Przybradz
Amator Babica 2-1 Sokół Przytkowice
Gronie Zagórnik 1-0 Orzeł Radocza

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Sokół Przytkowice 4-3 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 2-2 Amator Babica
Skawa Witanowice 7-3 Przełęcz Kossowa
Wikliniarz Woźniki 2-2 Huragan Inwałd
Victoria Półwieś 3-3 Sokół Chrząstowice

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Huragan Inwałd 3-2 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 1-1 Wikliniarz Woźniki
Amator Babica 1-2 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 4-0 Spartak Przybradz
Orzeł Radocza 2-5 Sokół Przytkowice

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
Spartak Przybradz 2-4 Orzeł Radocza
Skawa Witanowice 4-3 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 0-3 Amator Babica
Victoria Półwieś 1-0 Przełęcz Kossowa
Sokół Chrząstowice 1-1 Huragan Inwałd

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Huragan Inwałd.
 
Przełęcz Kossowa 1-3 Sokół Chrząstowice
Amator Babica 3-2 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 1-2 Wikliniarz Woźniki
Orzeł Radocza 3-1 Skawa Witanowice
Sokół Przytkowice 8-1 Spartak Przybradz

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Skawa Witanowice 1-7 Sokół Przytkowice
Wikliniarz Woźniki 1-3 Orzeł Radocza
Victoria Półwieś 2-3 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 2-1 Amator Babica
Huragan Inwałd 2-2 Przełęcz Kossowa

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Amator Babica 2-0 Huragan Inwałd
Gronie Zagórnik 2-6 Sokół Chrząstowice
Orzeł Radocza 1-0 Victoria Półwieś
Sokół Przytkowice 6-0 Wikliniarz Woźniki
Spartak Przybradz 3-4 Skawa Witanowice

Kolejka 12 - 17-18 kwietnia

Pauza: Skawa Witanowice.
 
Spartak Przybradz 4-1 Wikliniarz Woźniki
Sokół Przytkowice 3-0 Victoria Półwieś
Orzeł Radocza 0-1 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 2-1 Huragan Inwałd
Amator Babica 6-1 Przełęcz Kossowa

Kolejka 13 - 24-25 kwietnia

Pauza: Amator Babica.
 
Przełęcz Kossowa 0-5 Gronie Zagórnik
Huragan Inwałd 5-0 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 1-3 Sokół Przytkowice
Victoria Półwieś 1-1 Spartak Przybradz
Wikliniarz Woźniki 1-3 Skawa Witanowice

Kolejka 14 - 1-2 maja

Pauza: Wikliniarz Woźniki.
 
Skawa Witanowice 2-3 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 3-3 Sokół Chrząstowice
Sokół Przytkowice 3-1 Huragan Inwałd
Orzeł Radocza 1-0 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 1-1 Amator Babica

Kolejka 15 - 8-9 maja

Pauza: Gronie Zagórnik.
 
Amator Babica 3-2 Orzeł Radocza
Przełęcz Kossowa 0-1 Sokół Przytkowice
Huragan Inwałd 1-2 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 3-1 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 3-0 Wikliniarz Woźniki
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali

Kolejka 16 - 15-16 maja

Pauza: Victoria Półwieś.
 
Wikliniarz Woźniki 1-3 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 3-2 Huragan Inwałd
Spartak Przybradz 4-1 Przełęcz Kossowa
Sokół Przytkowice 1-3 Amator Babica
Orzeł Radocza 2-1 Gronie Zagórnik

Kolejka 17 - 22-23 maja

Pauza: Orzeł Radocza.
 
Gronie Zagórnik 0-2 Sokół Przytkowice
Amator Babica 3-0 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 0-1 Skawa Witanowice
Huragan Inwałd 6-1 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 0-2 Victoria Półwieś

Kolejka 18 - 29-30 maja

Pauza: Sokół Chrząstowice.
 
Victoria Półwieś 5-1 Huragan Inwałd
Wikliniarz Woźniki 1-4 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 3-5 Amator Babica
Spartak Przybradz 4-3 Gronie Zagórnik
Sokół Przytkowice 2-0 Orzeł Radocza

Kolejka 19 - 5-6 czerwca

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
Orzeł Radocza 3-2 Spartak Przybradz
Gronie Zagórnik 3-0 Skawa Witanowice
Amator Babica 7-0 Wikliniarz Woźniki
Przełęcz Kossowa 4-4 Victoria Półwieś
Huragan Inwałd 2-3 Sokół Chrząstowice

Kolejka 20 - 12-13 czerwca

Pauza: Huragan Inwałd.
 
Sokół Chrząstowice 2-2 Przełęcz Kossowa
Victoria Półwieś 2-2 Amator Babica
Wikliniarz Woźniki 1-3 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 1-1 Orzeł Radocza
Spartak Przybradz 3-3 Sokół Przytkowice

Kolejka 21 - 20 czerwca

Pauza: Spartak Przybradz.
 
Sokół Przytkowice 6-0 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 5-0 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 5-3 Victoria Półwieś
Amator Babica 7-2 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 4-2 Huragan Inwałd

Kolejka 22 - 27 czerwca

Pauza: Przełęcz Kossowa.
 
Huragan Inwałd 2-2 Amator Babica
Sokół Chrząstowice 0-0 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 2-1 Orzeł Radocza
Wikliniarz Woźniki 2-3 Sokół Przytkowice
Skawa Witanowice 1-3 Spartak Przybrad

 

1. Amator Babica 20 46 14 4 2 66-27

2. Sokół Przytkowice 20 46 14 4 2 65-25

3. Sokół Chrząstowice 20 34 9 7 4 42-35

4. Gronie Zagórnik 20 32 10 2 8 48-41

5. Orzeł Radocza 20 32 10 2 8 38-33

6. Victoria Półwieś 20 32 9 5 6 48-38

7. Spartak Przybradz 20 29 8 5 7 44-50

8. Skawa Witanowice 20 25 8 1 11 39-58

9. Huragan Inwałd 20 17 4 5 11 43-46

10. Przełęcz Kossowa 20 11 2 5 13 29-57

11. Wikliniarz Woźniki 20 5 1 2 17 17-69

 

Wyniki sezonu 2003/2004

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Borowik BachowiceSokół Chrząstowice
Borowik Bachowice   Sokół Chrząstowice
2017-09-24, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół ChrząstowiceNadwiślanka Brzeźnica
Sokół Chrząstowice 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
2017-09-17, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Sokół Frydrychowice - Gród Gordzisko
Victoria Półwieś - Przełęcz Kossowa
Amator Babica - Skawa Jaroszowice
Wisła Łączany - Halniak Targanice
Nadwiślanka Brzeźnica - Skawa Witanowice
Borowik Bachowice - Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki - Czarni Koziniec

Zegar

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Statystyki drużyny